Genel

Pepsi P1 Akıllı Telefon Çok Yakında Geliyor

 

                      “ Pepsi”  içecek markasının uzun zamandır üzerinde çalıştığı “ Akıllı telefon” modeli olan Pepsi 1, 20 Ekimde geliyor. Marka tarafından yapılan açıklama ve model hakkında ip uçları da verildi. Pepsi markasından bu hamle beklenmiyordu aslında. Akıllı telefon piyasasında yerini almaya hazırlanan marka, çok daha yeni ve çok daha güncel bir telefon modeliyle piyasa da yer almaya başlayacak.  Gelin özelliklerine biraz göz atalım;

Pepsi 1 Özellikleri

                             5.5 İnç ekranı hiçte fena bir ekran değil.  Daha az bir inç bekleniyordu.  2 GB RAM ise beklentilerin yine üzerinde. Bunun 1 GB alanı telefon hafızasına gitse,  geri kalan 1 GB ile gerçekten telefon belli bir takım işlemleri rahatlıkla yapmaya yetecek.  “ 8 Çekirdek özellikli işletim sistemi olan MT6592” Özelliğiyle geliyor.  Tam 8 çekirdekli bir işlemciye sahip.  Kamera ise 13 MP .  çekim gücü olarak Flash desteğiyle daha net resimler çekmenizi kolaylaştırıyor.

pepsi-akilli-telefon-b_640x360

Pepsi P1  modelinin tasarım da efsane olacak.  Tasarımda kapak olarak markanın logosu ve rengi yer alacak.  Telefonun yan tarafları incelik bakımından diğer telefonlara oranla biraz daha ince.  Elle tutuşu harika bir noktaya çekiyor. Bu özelliği ve akıl almaz tasarımıyla beraber çok sevilecek gibi. 30.000 Mah Özellikli batarya gücü de ciddi anlamda sağlam pil ömrünü beraberinde getirmekte.  Yakın zamanda bu özel  ve değişik olacak olan telefonla tanışmış olacağız.

3 thoughts on “Pepsi P1 Akıllı Telefon Çok Yakında Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir