İncelemeler Nasıl Yapılır

Android Telefondan Televizyona Görüntü Aktarmak

Akıllı Telefon Kullanıcıları olarak, kullanılan telefonların her türlü özelliklerinden yararlanmak isteriz. Çünkü bu bizim için bir hizmet algısıdır. Android Telefondan Televizyona Görüntü Aktararak, resimlere, videolara ve sosyal ağlara daha büyük ekranda bakmak da kolay olur. Bunun için, bazı özelliklerden faydalanarak, televizyona bağlanmak gerekmekte. HDMI Kablosu, bilindiği üzere, LCD televizyonlardan, Bilgisayar ve tabletlerde kullanılarak görüntü aktarımı sağlar.

HDMI Kablosuyla Görüntü Aktarımı

HDMI Kablosunu kullanmak, görüntü aktarmak için şart. Doğru Kablo seçimi yapmakta şart. Eğer Telefona uygun olan Kabloyu takarsanız, bu sayede Android telefonlarınızdan rahatça gönderi alırsınız. LCD ekrana bağladığınız zaman, resimlere bakabilir ve Videolar seyrederek, keyifli anlar yaşayabilirisiniz. Elbette bununda bir takım işlemleri var. Kablonun telefonu görmesi ve televizyonun da Telefonu algılaması gerekir. Ama genel olarak, Telefona kablo girişi olduğu zaman, Televizyon sıkıntı vermiyor.

Sesi de Verir mi?

Bazılarının sorduğu bir sorudur. Kabloyla bağlantı yaptığınız zaman, elbette sesi de direkt olarak aktarım yapar. Yani video izlerseniz televizyonda da ses çıkar. Bu şekilde aktif bir mod kullanarak, Android telefonlar üzerinden kolayca görüntü alabilir ve daha hızlı telefonu kullanabilirsiniz. Android Telefonunuzu LCD ekranlara bağladıktan sonra, Film izler, videolara bakar ve büyük ekranda resimlere de bakma avantajı sağlarsınız.

One thought on “Android Telefondan Televizyona Görüntü Aktarmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir