Genel İncelemeler

Yeni Galaxy J2 Modeli

Samsung Markası, Yeni galaxy J2 modeli ile akıllı telefon piyasasından uzak kalmamak için, yeni modellere aha çok ağırlık verdi. Yakın zamanda piyasaya çıkacak olan Galaxy J2, yeni özellikleri de piyasaya sızmaya başlıyor. Galaxy J2 Modeli, kullanıcıların ucuz telefon alması için üretildiği bir model. Bu model sayesinde, ucuz fiyata telefon alırken, ayrıca daha teknik kapasitede güzel bir akıllı bir telefon kullanmış olacaksınız.

5 MP Kamera özelliği sayesinde, görüntü kalitesi de iyileşmiş durumda. Ayrıca, 2 MP Ön kamerası dikkat çekiyor. Piksel ve çözünürlük açısından daha iyi kaliteye sahip durumda. SÜPER AMOLED Ekranı da, bu telefona ayrı bir hava kazandırmış durumda.

Dört Çekirdekli İşletim özelliği de, bu akıllı telefonu daha ileri seviyeye getirmiş durumda. 8GB Hafıza saklama kapasitesine sahip. Ayrıca MİCRO SD Yükseltme özelliği de var. MİCRO SD kullanmak istediğiniz zaman, bu telefon üzerinde daha fazla dosya yüklemesi yapacaksınız.

Yurt Dışında 150 Dolardan satışa çıkan telefon, Ülkemize gelene kadar fiyatı daha çok değişmesi bekleniyor. 150 Dolardan hesaplama yaptığımız zaman, 423 TL olarak satışta. Ancak, Ülkemize gelene kadar telefonun fiyatı 550-600 TL Arasında olacağı uzmanlar tarafından ihtimal yapılmakta. Galaxy J2 Modelinde, daha ucuza daha teknik kapasite de bir telefon kulamla hakkı artık sizlere sunuluyor.

9 thoughts on “Yeni Galaxy J2 Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir