Genel

WİNDOWS 10’DAN MESAJ SÜRPRİZİ

Her geçen gün yeni sürprizlerle karşımıza çıkan teknolojik güncellemeler hayatımıza çeşitli pratiklikler sunmaktadır. Son güncellemesi ile Windows 10’dan mesaj sürprizi gelmiş olmakta ve artık bilgisayarlarımızda kısa mesajlar görme imkânı elde edebileceğiz.
Windows 10 işletim sistemin başarılı özelliklerinden biri olan cihazlar arasındaki senkron çalışması yeni özellikler barındırıyor. Bugünlerde piyasaya sunulacak olan sistemde bilgisayarlardan Cortana yardımı sayesinde mesaj gönderme imkânı oluşmaktadır. Gelen teknoloji haberlerinde cihazlarız Windows 10 kullanıyorsa Cortana sayesinde gelen aramaları kaçırdığınız da kısa mesajla sizi bilgilendirecek ve mesaj ile cevap vermeniz sağlanacaktır. Mesajınız telefonunuzdan gidiyor gibi görünecek ve mesaj yazmak için her defasında telefonunuzu elinize almak zorunda kalmayacaksınız.
Bilgisayarlar ve telefonlar arasındaki bu senkron sayesinde çok daha pratik uygulamalar ortaya çıkabilecektir. Bu uygulamayı kullanabilmek için Microsoft hesabınız yeterli olacaktır. Yapılan teknoloji incelemelerinde birden fazla bilgisayarla bağlandığınızda ise isteğe gaziantep escort bayan bağlı olarak arama bildirimleriniz kapatılabilecektir. Windows 10 özelliği olarak kullanılan bu ilginç hamlenin daha sonralarda Android ve İos kullanıcıları içinde geliştirilebilir olması oldukça hoş bir sürpriz olabilecektir.

One thought on “WİNDOWS 10’DAN MESAJ SÜRPRİZİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir