Genel İncelemeler

Samsung Galaxy Tab S İncelemesi

Samsung Galaxy Tab S İncelemesi

Samsung markasının en iddialı ve en son çıkardığı tablet modelleri arasında yer alan Samsung Galaxy Tab S, büyük ekranı, ekran çözünürlüğü, kamerası, hızı, şık tasarımı ile fark yaratıyor. Özellikle android rakiplerine göre çok büyük artıları olan Samsung Galaxy Tab S, kullanıcılar için oldukça iyi bir seçenek gibi görünüyor.
Uzun yıllardır online hizmet veren istanbul escort web sayfamıza bekliyoruz sizleri.
Samsung Galaxy S Tab Teknik Özellikleri

  • CMOS 8 MP kamera

Galaxy S Tab, tabletler arasında en gelişmiş kameraya sahip tabletlerden birisidir. 8 MP olmasının yanı sıra kamera çözünürlüğü çok yüksek olup, HD teknoloji de çekim yapmaktadır. Ayrıca video oynatım hızı da, bu özelliği kullanan kişileri bir hayli memnun edecek düzeydedir.

  • 5” ekran

Eğer iş hayatınızdan bilgisayarı çıkartıp, büyük ve hızlı bir tablet alacaksanız Samsung Galaxy S Tab’ın özellikleri tam size göredir. Çünkü 10.5 inç gelişmiş ekrana sahiptir. Samsung’un kullandığı en iyi ekranlardan birisine sahip olan tablet, kolay kullanım ve estetik görünüş ile büyüklüğünü avantaja çevirmiştir.

  • Parmak Tarayıcı

Samsung Galaxy S Tab, android, IOS ve Windows tabanlı tabletler arasında sadece birkaç modelde bulunan parmak tarayıcı sistemi bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle de kişisel bilgilerin saklanmasını istediğiniz zaman bu özelliğe güvenebilir, kullanabilirsiniz. Bütün tabletler içerisinde Galaxy S Tab şuana kadar ki en iyi model olarak, Nisan 2015 tarihi itibariyle öne çıkmaktadır.

3 thoughts on “Samsung Galaxy Tab S İncelemesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir