sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel İncelemeler

BÜYÜK EKRANLI Q18 SMARTWATCH PHONE

Artık saatlerimizde akıllandı. Giderek yayınlaşan akıllı saat piyasası içerisinde her geçen gün yeni bir model piyasalarda kullanıcıları ile buluşmaktadır. Büyük ekranlı Q18 SmartWatch Phone’de bunlardan biri olmakta ve artan çeşitlilik bu alanda fiyatların biraz daha uygun hale gelmesine olanak sağlamaktadır.
Normal piyasa fiyatının 53 dolardan satıldığı bir ürün olan Q18 akıllı saatin şuan ki piyasalardaki fiyatı 26,5 dolar seviyelerine kadar düştüğü görülmektedir. Büyük ekranlı Q18 SmartWatch Phone özelliklerine bakıldığında özel olarak hazırlanmış bir kullanıcı ara birimi karşımıza çıkmaktadır. 1,54 inç ekran genişliği benzerlerine oranla oldukça iyi olmakta ve dokunmatik özelliği ile pratik kullanımlar oluşturmaktadır. Akıllı saat, gerçekten çok marifetli 2g sınıfında bir telefon gibi hizmet vermesi için sadece micosim kartınızı takmanız yeterli olacaktır. Alt kısmında hoparlör bulunmakta ve üst kısmını yerleştirilen mikrofonun yanında basitte olsa 0,3 mp bir kameraya da sahip olmaktadır.
Kamera düşük çözünürlüğe sahip olsa da video çekebilme özelliğine de sahip olmaktadır. Büyük ekranlı Q18 SmartWatch Phone gümüş, beyaz ve siyah renklerde şık bir tasarıma da sahip olmakta ve Türkçe menü desteği ile satışa sunulmaktadır.

1 Comment

Düşüncelerinizi Paylaşın