Genel İncelemeler

SAATLERİN EN AKILLISI: BEDDİ

Her alanda akıllanan teknoloji artık günlük hayatımız içerisine daha fazla konfor getirmeye başladı. Akıllı özellikleri ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran saatlerin en akıllısı; Beddi, kickstarter’de destek bekleyen bir proje olmakta ve hedeflediği destekten çok daha fazlasını bulmuş gibi görünmektedir.
25 bin dolar olarak belirlenen destek hedefi şimdiden 75 bin dolar olmuş bile. Cihaza olan ilginin yüksek olmasındaki en önemli etken ise son derece akıllı ve profesyonel özellikleri olmaktadır. Evinizdeki akıllı cihazlarla anında iletişime geçebilen bu cihaz yattığınızda otomatik olarak tüm ışıklarınızı kapatabiliyor. Ayarlanan kalkma saatinde ise gün ışığı ile size eşlik ediyor. Gelen teknoloji haberlerine göre alarm saatlerinde önceden ayarlanan müziklerle uyandırma işlevine de sahip olmaktadır.
Kahve makinenizle iletişime geçerek kahvenizi de hazırlayabiliyor. Alarm çaldıktan ve uyandıktan sonra ise işe yetişmek için kaç dakikanız olduğunu söyleyen cihaz, yapılan teknoloji incelemelerinde hava durumu ve yol durum hakkında da bilgiler verdiği belirtilmektedir. Usb girişleri ile akıllı cihazlarınızı şarj edebilir ve radyo dinleyebilir ya da manyetik şarj cihazı olarak ta kullanılabilir

One thought on “SAATLERİN EN AKILLISI: BEDDİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir