Genel İncelemeler

Russell Crowe’un Yönettiği ve Oynadığı Gerilim Filmi Dünya çapında ÇOK ilgi Gördü!

Screen Media Films, Russel Crowe,Liam Hemsworld,RZA,Aden Young,Brokke SatchwellDaniel  Macperhan,Paol  Tassone ,Elsa Pataky ve ‘Jack Thompson’ın oynadığı gerilim filmi “Poker Face”in resmi fragmanını yayınladı.

Oscarlı oyuncu Russell Crowe, yönetmen koltuğuna ilk kez 2014 tarihli, Birinci Dünya Savaşı’nın Çanakkale Cephesinde geçen “Son Umut” (The Water Diviner) filmi için oturmuştu. Crowe, ikinci uzun metraj filmi “Poker Face”in senaryosunu CHAPMEN M.COATES ile birlikte kaleme aldı.

 

Film, bir teknoloji milyarderi olan Jake’in (Crowe), kendisine yıllar önce ihanet eden arkadaşlarından intikam almak için her yıl oynadıkları yüksek bahisli poker oyununu ayrıntılı bir planla kaosa çevirmesini anlatıyor.  Ancak beklenmeyen olaylar sonucunda Jake stratejisini yeniden düşünmek zorunda kalır ve yeni bir plan yapmaya başlar. Jake’in malikanesinin boş olduğunu düşünen suçlular evi işgal ettiğinde eski arkadaşlar çabucak bir araya gelirler ve yıllarca poker oynamaları, bu terör dolu gecede yollarını kazanmalarını sağlar…

“Poker Face”, dünya prömiyerini 16 Ekim’de Roma Film Festivali’nde yapacak. Ülkemizdeyse 25 Kasım’da vizyona girecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir