sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel

Osmo Kamerası ve Harika Özellikleri

 

 

                      Tam  “650 Dolarlık” maliyetiyle dikkat çeken Osmo, süper Video ve Fotoğraf çekme özellikleriyle beraber dikkatleri üzerine topladı. Kamera özelliği sayesinde birçok alanda HD kaliteyi nadir veren Kamera özelliğine sahip. DJI Markasının üretmiş olduğu Osmo adlı bu kamera, teknoloji açısından diğer Kamera modellerini adeta çöpe arttırma niyetinde.

12 MP kamerayla beraber, 4K Çekim gücüne sahip. 4K olması sayesinde etraftaki her harekete duyarlı. ½.3 Sensör ve 94 derecelik dönüş açısıyla beraber, hareket halinde olan her türlü nesneyi anında yakalıyor. Sinema filmlerinin çekildiği Kameralarla beraber yarışan Osmo, son zamanların en kuvvetli ve en donanımlı özelliklere  sahip mucizevi bir kamerası.  Kamera özelliğinin bu kadar sağlam olmasının nedeni “ Başlık” kısmı. Kameranın başlığı yukarı-aşağı hamleler yaparak, en dip noktalara kadar direkt olarak ulaşıyor. DJI CEOS’u Osmo adlı bu modelden çok şey bekliyor. Sinema filmlerinin çekiminde kullanılabileceğini ifade ederek, piyasa da yer alan, Full Hd çekim yapan kameralara oranla çok daha önde olduğunu dile getirdi.

 

15 Ekimde piyasaya çıkacak olan Osmo, fiyat olarak biraz el yakacak. “649 Dolar” fiyat özelliğiyle beraber Sipariş verilecek olan Kamera, ilk olarak değerlendirme aşamasına sürülecek. Talep oranlarına göre satış konusunda marka izlenim yaparak fikir yürütecek.

1 Comment

Düşüncelerinizi Paylaşın