Genel

OPPO R7 PLUS 4GB RAM VE 64 GB ROM İLE GELİYOR

OPPO R7 PLUS 4GB RAM VE 64 GB ROM İLE GELİYOR
2016 yılında pek çok markanın amiral gemisi özelliklerindeki cihazlarında 4 GB ram özelliğini görecek gibiyiz. Bunlardan biri olan Çinli bir marka olan Oppo R7 Plus, 4 GB Ram ve 64 GB Rom ile geliyor. Yedi ay öncesinden R7 ve R7 plus modellerinin duyuruları yapılmıştı. R7 Plus modelinde farklı değişiklikler yapılarak tekrardan yeni bir duyuru yapıldı. İki versiyon olarak piyasaya çıkması beklenen cihazın Çin’de Unicom abonelerine özel olarak sunulmak da bekleniyor. Aralık ayı içerisinde resmi tanıtımlar beklenmekte ve ardından hemen ön siparişlerle ürünün piyasaya sunulacağı fa gelen bilgiler arasında alıyor.
Teknik özellikler incelendiğinde hemen hemen aynı özelliklere sahip olması beklenmekte ve eski modelinde 3 GB Ram ve 32 GB Rom özelliğinin yerine 4 GB Ram ve 64 GB Rom özellikleri sunulacaktır. Gelen teknoloji haberlerinde sekiz çekirdekli 1,5 ghz hıza sahip Snapdragon 615 yonga seti kullanılmaktadır. Parmak izi tarayıcı özelliğinin yanında 8 mp ön ve 13 mp arka kamera özellikleri de bulunacaktır. Pil kapasitesi ile de dikkat çeken 6 inç ekran özelliklerinde R7 Plus, 4100 mAH pil özellikleri ile kullanıcılarına ulaşacaktır. Android 5,1 işletim sistemi ile kullanıcılara sunulacak olan cihaz, color OS 2,1 ara yüzüne sahip olacaktır. 3G, 4G LTE, USB OTG gibi tüm bağlantı özelliklerini içermekte ve 7,75 mm kalınlığında incelik sunulmaktadır.
Yapılacak teknoloji incelemelerinde önemli bir başarı bekleniyor. Altın renkli bu model 470 dolar fiyat aralığı ile satışa çıkacaktır. 192 gram ağırlığında olan R7 Plus’ın uluslar arası versiyonunun ise 515 dolar fiyat etiketi ile farklı pazarlardaki kullanıcılara daha yüksek fiyat aralıklarında ulaşacaktır.

One thought on “OPPO R7 PLUS 4GB RAM VE 64 GB ROM İLE GELİYOR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir