Genel Mobil Teknoloji

NOVA LAUNCHER PRİME’I İNDİRMENİN TAM ZAMANI

Nova Launcher Prime

NOVA LAUNCHER PRİME’I İNDİRMENİN TAM ZAMANI
Akıllı telefonlar piyasasındaki telefonlar kadar uygulama merkezlerindeki uygulamalar da yarışmaktadır. Bu alanda bir indirim gözlerden kaçmıyor. Buna bağlı olarak Launcher Prime’ı indirmenin tam zamanı denilebilir. Çünkü uygulamanın 0,59 liraya düşürüldüğü söylenebilir. Android işletim sistemi kullanan akıllı cihaz kullanıcıları kullandıkları ara yüzden sıkılabiliyor. Bu nedenle Google Play Store’de farklı Launcher seçenekleri araştırılır.
Play Store’de çok fazla Launcher uygulaması bulunmaktadır. Bunlar arasında en mükemmellerinden biri olan Nova Launcher Prime, en popüler seçenekler arasında bulunur. Genel olarak uygulama, Android cihazlarda yeni bir görünüm sağlamakta ve kapsamlı özelleştirmeler sunmaktadır. Gelen teknoloji haberlerinde Nova Launcher uygulamasının play store de ücretsiz olarak sunulduğu belirtilmekte, ancak bazı uygulamaların simge olarak boyutunun değiştirilmesi gibi farklı özelliklere erişebilmek adına ek özellikler kullanmak gerekli olmaktadır. Ve bu alanda genel bir paket olan Nova Launcher Prime 10 TL’den satışa sunulmakta idi. Şimdilerde 0,59 TL olan bu uygulamanın kullanıcılara sunduğu bu özel fırsatlardan yararlanmak için geç kalınmaması esenyurt escort gereklidir.
Nova Launcher Prime uygulamasının ne kadar süre 0,59 TL’den satışa sunulacağı bilinmiyor. Bu nedenle kullanıcılarının acele edip bu uygulamayı indirmelerinde fayda bulunmaktadır. Yapılan teknoloji incelemelerinde oldukça önemli özellikleri bulunan bu programın Android kullanıcıları üzerinde farklı bir deneyim sağlayarak memnuniyet oluşturacağı söylenebilir. Bu ara yüzün dışında popüler ara yüzler arasında ZenYl başlatıcı, Google Asistan, C Launcher, Arrow Launcher, Halo Launcher, Cheetah Launcher gibi ücretsiz uygulamalarda bulunmaktadır. Bu gibi program ve uygulamalarla cihazınızda istediğiniz yeniliği sağlayabilir ve farklı kullanımlar elde edebilirsiniz. Android kullanıcılarına özel bu alanda birçok seçenek sunulmakta Nova Launcher Prime bu alanda popüler bir seçenek olmakta ve indirimde olduğu şu günlerde indirilmesi gereken programlar arasında yer almaktadır.

6 thoughts on “NOVA LAUNCHER PRİME’I İNDİRMENİN TAM ZAMANI

  1. NOVA LAUNCHER PRİME’I İNDİRMENİN TAM ZAMANI faydalı bir makale olmuş, Yalçın Doğan Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir