Genel

Note 5 Almak İçin Nedenleriniz

Note serileri her zaman büyüledi. İlk Note 2011 yılında Samsung tarafından piyasaya çıktı. O zamanlar Note 1 modeli herkesi büyüledi gerçekten. Sonra sırasıyla Note 2 , Note3, Note4 ve en son Note 5 piyasaya çıktı.Galaxy Note 5 almayı düşünenler fazla zaman kayıp etmesinler. Çünkü Note 5 büyüleyen performansı ve bir birinden ilgi çeken özelikleriyle beraber sizleri bekliyor.

Tasarımı kusursuz. Ekran ve yan taraflar harika bir inceliğe sahip. 2.5 mm yan kıvrımları var. Ayrıca alta doğru kıvrılan özelliği sayesinde, ele tutuşu mükemmel bir tasarıma dönüştürmüş durumda. Telefonun arka kısmında da Cam kullanılmış. Bu yeni bir özellik. Bu özellik sayesinde ciddi anlamda tasarımı modern olmuş.

5.7 İnç süper AMOLED ekranla geliyor. Amoled ekranı sayesinde birçok modelden daha üstün. Dört çekirdek 2.1 Ghz hıza sahip. İşletim olarak diğer modellere oranla daha sağlam. 4 GB RAM özelliği de telefonu gerçekten uçuracak. 1 GB telefonun kendi dosya depolama alanı ve diğer alanlar ise yani 3 GB alan size kalan bölüm.

Android 5.1.1 Lollipop özelliğiyle geldi. Ayrıca TouchWİZ arayüzü de kullanıcılar için mükemmelin ötesinde bir yazılım olacak. Hızı sizi hayrete düşürecek.

Note 5 S Pen kalem özelliğiyle geliyor. Kalem diğer modellere oranla daha yüksek özellikte. Cam üzerine bile bu kalemle yazı yazacaksınız. Ne kadar güzel bir özellik düşünün.

Kamera 16 MP. Sensör özelliğine sahip. Sensör sayesinde karanlık ortam yada diğer ortamlar Note için hiç ama hiç fark etmez. Her türlü çekim yapar. Zaten bazı testlerde iPhone 6s ve Plus modellerini kamera çözünürlüğü olarak geçtiğini söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir