Genel İncelemeler

NBA 2K16 Oyun İncelemesi

NBA harika bir oyun. Basketbol sevenlerin hayallerini süsleyen bir oyun. Daha gerçekçi olmaya başlayan Oyun, son seri “ NBA 2K16” oyunu çok daha gerçekçi. Oyun içinde o kadar değişik ve o kadar yüksek tuş özellikleri var ki, oynarken gerçek bir maçı izliyor gibi heyecan yapacaksınız. NBA oyununda, Kontrol hakimi daha çok sizde. Çok daha fazla hareket özelliği, daha yüksek pas, şut ve mükemmel adam geçme kontrolleri getirildi.

NBA 1K16 Yeni Özellikleri
Pas yapmak daha çok zor ama kontrol tuşlarının harika özellikleriyle beraber, en çok yenilik getirilmiş durumda. Adam geçerken, daha Jenerik hareketler ve daha yeni efektli geçişler de kontrollere eklenmiş durumda. Oyuncuların 3D görünümü göreceksiniz. Gerçek Basketbol maçında oyuncuların alnından akan tere kadar bu oyuna özellik eklenmiş durumda. Oyunların görsel olarak harika bir boyutu yansıtılmış durumda. El hareketleri, bir birlerine bakışları ve Taktik anlayışlarına kadar yeni bir NBA keyfi sizleri bekliyor.

Oyuncuların Yüksek Performansları
Oyuncular artık daha çok özellik ve daha yüksek performansa sahip. Bu sayede oyuncuları kontrol tuşlarından çok daha net ve daha hızlı bir şekilde yöneteceksiniz. NBA yeni serisinde, Kontrol tuşlarından, oyuncuların en yeni 3D görünüme kadar yüksek seviyede özellikler gelmiş durumda.

One thought on “NBA 2K16 Oyun İncelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir