Genel

MİCROSOFT’UN BİR SONRAKİ TELEFONU LUMİA 850

MİCROSOFT’UN BİR SONRAKİ TELEFONU Lumia 850

Yeni özellikler, yepyeni ekranlar ve çok özel tasarımlara sahip yeni akıllı telefonlar piyasa da heyecanla karşılanmaktadır. Bu alanda pazara Nokia ile yaptığı anlaşma ile giriş yapan Microsoft’ta lumia modelleri üzerinden geliştirmelerine devam etmektedir. Microsoft’un bir sonraki telefonu Lumia 850’den ilk görüntüler gelmeye başladı. Bugüne kadarki en ince akıllı telefon olması beklenen cihaz ile ilgili görüntüler ortaya çıktı. Bilindiği üzere Ekim ayında Lumia 950, 550, 950 XL modellerinin duyurusunu gerçekleştiren firma bu sıraya bakılırsa bir sonraki model Lumia 850 adı ile piyasalarda yer alacaktır. Özellikle Windows Phone işletim sistemine sahip en ince telefon olması beklenen cihaz ile Microsoft piyasa da yeni bir ivme hedefliyor bakırköy escort olabilir.
Lumia 850 OnLeaks popüler bir sızıntı kaynağı olmakta ve çoğu sızıntıları isabetli haberler olarak gündeme gelmektedir. Son teknoloji haberlerine göre ise Lumia 850’ye ait olduğu iddia edilen görüntüler sunulmuştur. Kasa ebatı olarak 155.9* 77.23* 6.92 mm şeklinde olmakta ve incelik olarak 6.92 kasa kalınlığı ile süper ince bir tasarım sunulmaktadır. Yapılan tahminlerde ekran özelliklerinin 5 inçten büyük olduğu düşünülüyor. Aynı zamanda metal çerçeveli olduğu da gelen görüntülerden çıkarılacak sonuçlar arasında yer alıyor. Kamera çıkıntısı çok hafif bir görüntü ortaya çıkarmakta ve cihazın arka kısmında polikarbonat malzeme ile kaplı olması da dikkatlerden kaçmayan farklı bir ayrıntı olmaktadır.
Yapılacak teknoloji incelemelerinde cihazın performans olarak rakiplerinden üstünlük sağlamaya yönelik nasıl özellikler ortaya çıkaracağı tam olarak bilinmese de Microsoft’un bu alanda rakiplerine karşı işinin oldukça zor olduğu söylenebilir. Çok yakın bir zamanda Lumia 850 cihazı ile ilgili diğer detayların gün yüzüne çıkması beklenmekte ve rakiplerine karşı nasıl bir satış başarısı yakalayacağı merak edilmektedir.

One thought on “MİCROSOFT’UN BİR SONRAKİ TELEFONU LUMİA 850

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir