sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel İncelemeler

Huawei Mate8 Karşınızda

Huawei Telefon Markası, uzun süredir üzerinde çalıştığı ve Akıllı telefon piyasasını renklendirecek olan telefonu sonunda tamamladı. Huawei Mate 8 modeliyle karşınızda. Bu telefon akıllı telefon olarak, piyasadaki diğer telefonların biraz daha üzerinde. Daha farklı tasarım ve Apple markasıyla yarışan bir telefon olma özelliğine sahip. iPhone 6s Modelinde kullanılan “ 3D Tounch” özelliği de bu telefonda mevcut. Tasarım olarak elle tutuş ve yan tasarım olarak da daha ağır işlemelerle beraber telefona harika bir hava kazandırılmış.

Krin 950 Paltform destekli bir telefon olması bekleniyor. Telefonla ilgili bilgiler sızmaya devam ederken, markanın hayranları da bu konuda önemli bir bekleyiş içinde. Kamerası 20 MP olarak belirtildi. Aynı zamanda, kamera üzerinde LED FULL SENSÖR özelliği de yer alacak. Bu sayede o kadar güzel bir dış çekim ve iç mekan çekimleri yapılacak ki, telefonu kullandığınız zaman bunu daha iyi anlayacaksınız.

4 GB RAM desteğiyle geliyor. Buda markanın güzel ve ilgi çeken bir özelliği. Ayrıca, depolama birimi olarak 64 GB yükseltme hafızası da var. Telefonun tahmini satış fiyatı ise, “ 612 Dolar.” Yani ortalama olarak 1774 Tl olarak belirtebiliriz.

2 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın