Genel

Huawei Honor 5X Piyasalara Sızdı

Huawei Honor 5X Piyasalara Sızdı

Huawei’nin yeni telefonu Honor 5X tanıtıldı.  Huawei Honor 5X kısa süre içinde seri üretime geçeceği duyuruldu.  Huawei’nin Honor serisinin  5X modelini TENAA Sertifikasyon onayladıktan sonra seri üretime geçmeye başlayacak.

Huawei’nin Honor 4X’den sonra Honor 5X deki bazı gelişmeler dikkat çekici. Honor 5X cihazında dikkat çeken özelliklerden biride LED flaşlar oluyor, telefonda iki adet LED flash kullanılacak. Metal gövdesiyle de dikkatleri üzerine çeken telefon gayet şık bir görünüme sahip.  Honer 5X serisiyle beraber gelen parmak izi okuyucu da kullanıcıların güvenli bir telefona sahip olacağının bir belirtisidir.

Huawei kalitesini ortaya koyma amacında. Ne kadar belirtilen özellikler için resmi doğrulama gelmese de iddialar baya güçlü durumda. Huawei Honor 5X cihazında Android 5.1.1 işletim sistemine sahip olacağı belirtilirken, Qualcomm Snapdragon 615 200.00 MHZ-940 işlemcisi ile hızına hız katacak gibi görünüyor. 5.5 inç ekrana sahip olacak Honor 5X, 1920×1080 çözünürlüğüne sahip.  32 GB depolama alanı ve 3 GB RAM’i ile Honor serisinin en hızlı telefonu üretilmiş olacak. Cihazın fiyatı hakkında henüz ortaya atılan bir fiyat bulunmamaktadır.

One thought on “Huawei Honor 5X Piyasalara Sızdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir