Genel İncelemeler

HALO 5 Daha Büyük Geliyor

HALO 5 oyunu,piyasaya çıktığı ilk günden bugüne gerçekten sevilerek oynanan ve daha güçlü olmayı başaran bir oyun. Çok daha karmaşık bölümler ve daha zorlu yerlerde geçen aşamalarla beraber, HALO 5 her zamankinden daha gülü geliyor. Oyun bu sefer daha büyük olacak. Bunun nedeni ise Robot ve oyuncuların grafik açısından daha üstün performansa sahip olmasından kaynaklı. HALO 5, yapımcısı tarafından zaten çok şanslı. Bu şans oyuna daha çok yansıyarak, en çok oynanma özelliğine sahip yapıyor. Oyunun yapımcısı Holmes, “ oyunun bu sefer daha üstün ve daha çok donanıma sahip olacağını belirtirken, oyunu oynarken çok daha keyif alacaksınız. Bu keyif size daha değişik ve daha Full olarak yansıyacak.”

46 GB boyutla oyun geliyor. Halo 5 bu sefer disklere sığmayacak. Bunun için iyileştirme çalışmaları yapılıyor. Yani oyunu tek bir disk üzerinde toplama ve bu sayede oyunun daha çok amaçlı oynanmasına etki yapılacak.Oyun içindeki bölümler 3D formatına yaklaştı. Daha gerçekçi ve daha üstün performansa sahip oynama şansına sahip olacaksın.

HALO 5 oyun konsol özellikleri ve çok daha yoğun bir şekilde oynanmasıyla beraber, ROBOT Savaşları arasındaki yerini daha çok sağlama almayı başarmış durumda. Bütün bu özellikleri sayesinde, HALO 5 yakın zamanda yine oyun piyasasına büyük bir denge ve renklilik kazandıracak.

2 thoughts on “HALO 5 Daha Büyük Geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir