sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel İncelemeler

GOOGLE PLAY’İN PARMAK İZİ DESTEĞİ

Google Play Store uygulamasına parmak izi okuyabilen destek sağlanıyor. Satın alma işlemleri artık Google Play’in parmak izi desteği ile gerçekleşecektir. Android’in uygulama marketi olan Google Play Store, güncellenip yepyeni bir tasarım ile bizlere sunulmuştu. Android 6.0 Marsmallow ara yüzüyle oldukça uyumlu bir nitelik taşıyan Google Play Store’a bir diğer yenilik daha eklenecektir.
Bilindiği gibi iPhone 5s akıllı telefonuyla beraber Apple markası, parmak izi okuyucusunu mobil cephesine aktarmıştı. iPhone 5s ve sonrasındaki iPhone modellerinde mevcut olan Touch ID sistemi sayesinde, App Store’dan herhangi bir uygulama indirirken şifre girmenize gerek kalmadan parmak izi okuyucusu tercih edilebiliyordu. Teknoloji haberlerinde de bu uygulamaya yer verilmişti.
Google ise, bu özelliğin benzer bir şeklini geç olsa bile Android akıllı telefonlarına getirmeye hazırlanmaktadır. Parmak izi okuyucusu bulunan Android 6.0 Marshmallow ile çalışabilen Android cep telefonları, Google Play Store’dan sağlanan satın alma işlemlerinde parmak izi okuma özelliğini kullanabilecektir. Teknoloji incelemeleri de bu konuda gerekli bilgiyi sunmaktadır.

3 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın