Genel İncelemeler

Football Menager 16 Yeni Özellikleri

FM oyunu, her yıl oyuncular tarafından merakla beklenmekte. Oyunun öylesine çok hayranı var ki, yeni serinin çıkması için oturup gün sayanlar var. FM 16 geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. Oyun merakla bekleniyor ve aynı zamanda beklenti olarak da büyük özellikler bekleniyordu. Öyle de oldu. Yeni oyunda bir önceki seride olmayan yeni düzenlemeler ve bir önceki seri olan FM 15 oyunundaki bazı hatalarda ayıklanmış durumda yerini aldı. Evet! Yeni özelliklere şimdi göz atalım.

Profil Ayarları ve Oyuncu Seçimleri

Kişisel Profil ayarında değişime gidilmiş. Yeni profil ayarında, kişisel çizimleri kendiniz yapabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde oyun içinde yer alan şekliniz artık hayal ettiğiniz ölçülerde değişmiş olacak. FM 16 , görsellik olarak da 3D Grafik özelikleriyle beslenmiş durumda. Bu özelliği sayesinde görsel açıdan oyunu oynarken, aynı zamanda büyük zevk alacaksınız. Oyuncuları taktiksel anlamda besleyerek, onlara yeni kuvvet özellikleri de katacaksınız. Oyuncuların bazı özelliklerinde de değişim yapılacak.

Fikstür Hataları Düzeltildi

Bir önceki Oyunda maç zamanlama hataları vardı. Fikstür olarak, her 2 güne bir yeni maç yapıyorduk. Ama FM 16 bu hataları kaldırdı. Sadece fikstürdeki bu maç yoğunluğu değil, takımların güç ve taktiksel olarak da bazı düşüklükleri tamamen değişime uğramış oldu. Yeni oyunu çok seveceksin.

One thought on “Football Menager 16 Yeni Özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir