sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel İncelemeler

BlackBerry Priv Fiyat ve Özellikleri

BlackBerry Priv, markanın hayranları tarafından merakla bekleniyordu. 23 Ekimde Telefon ön siparişe başlayacak. Telefonla ilgili merakları gidermek adına sizlere özelliklerini sunuyoruz. BlackBerry akıllı telefon piyasasına bir süre ara vermişti. Yani uzun süredir bu alanda projesi vardı aslında. Ama,kısa sürede bu proje gerçekleşmedi. Sonunda beklenen oldu ve BlackBerry Priv adlı modelle piyasalara çıktı.

5.1 Lollipop sürümüyle geliyor. Yakın zamanda Android Marshmallow sürümüde gelmesi bekleniyor. BlackBerry bilindiği üzere kendi işletim sistemini kullanıyordu. Ama bu sürüm artık kullanılmaması ve eskimesi üzerine yeni sürümler geldi. Priv adlı modelde Lolipop sürümü kullanıldı. Buda markanın en dikkat çeken özelliği oldu.

3GB RAM sayesinde daha hızlı bir Blackberry sizleri bekliyor. Telefonun kendi depolama birimine 1 GB dersek, geriye kalan 2 GB alan ise Donanım olarak daha hızlı çalışan bir modeli sizlere sunmakta. 32 GB Dahili yükselen depolama kartı da, akıllı telefon Privi daha çok cazip hale getirmiş.

18 Megapiksel Kamera özelliği de, en özel anları daha özel yapıyor. Bu özellikleri sayesinde, Blackberry gerçekten sizlere çok şey katacak. Kamerası sayesinde, FULL HD dokunuşlar yaparak, daha güzel resimler çekeceksiniz.

Tasarım olarak da çok farklı. Yine klavyesi var. Ama hem Klavye, hem de aynı zamanda Dokunmatik olacak. Bu ikili optimasyon özelliği de markaya ayrı bir hava katmış durumda. Fiyatı: 2.175

1 Comment

Düşüncelerinizi Paylaşın