sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel

BiP’te artık sesli ve görüntülü arama özelliği var

Artık mesajlaşma uygulamasında Messenger, whatsap, sms gibi özelliklerin yanı sıra mesajlaşmadan yeni bir uygulama bip var. Bip bir çeşit sesli arama ve görüntülü konuşmadır. Mesajlaşma ekranından çıkmadan bu butona basarak daha kolay ve ayrıcalıklı bir şekilde sesli veya görüntülü görüşme sağlayabileceksiniz. BiP’te artık sesli ve görüntülü arama özelliği var. Bu uygulamadan vazgeçemeyeceksiniz. Bu uygulama sizin için yeni bir ayrıcalık haline gelecektir.

Bip yükleyen herkes hediye olarak ilk ay 1gb internetin de sahibi olacaktır. Sistemi tamamı Türkiye de üretilmişti. Yerli bir birikimler sonucunda oluşturulmuştur. Operatörün sağladığı çok büyük bir alt yapı mevcuttur. BiP’te artık sesli ve görüntülü arama özelliği var. Ve bu özellik çok planlı ve programlı bir alt yapıya sahip operatörler de daha hızlı bir uygulama özelliğine sahiptir. En önemli özelliği Türkiye gelişmiş olması ve hem sesli ve görüntülü özelliğe sahip olması açısından çok daha öne çıkmaktadır.

Günümüzde çok fazla kullanıcıya sahiptir. Ve çok fazla kişi tarafından indirilmiştir. Kaybolan mesajlar ile size mesaj gönderen kişilerin belirlediği süre sonunda yapmış olduğunuz görüşmenin ekrandan kaybolması, yani kısacası kendiliğinden silinmesi bip kullanıcılarının programı indirmesinde en önemli etki sağlamaktadır. BiP’te artık sesli ve görüntülü arama özelliği var olmasının yanı sıra kullanıcıların kendi tasarladığı caps oluşturma özelliği de bir diğer ayrıcalığını ön plana taşımaktadır. Bu şekilde telefon üzerinden çekilen bir resminizin yâda var olan herhangi bir resim üzerinden caps oluşturma şeklide bulunmaktadır. Bu şekilde mesajlaşırken toplu konuşmalarınızda çok eğleneceksiniz.Herhangi bir artı ücret düşümü yapılmaz.Kullanmış olduğunuz tarife ne ise onun üzerinden kullanım sağlarsınız.Buda size artı bir ücret yansıması yaşatmamış olur.

3 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın