Genel İncelemeler

APPLE İPHONE 7C İÇİN YENİ TARİH GELDİ

Daha uygun fiyatlı bir İphone modeli için yeni sızıntılar gelmeye başladı. Apple İphone 7C için yeni tarih verdi. Eylül 2016 yılında tanıtılması beklenen plastik kasalı bu modelin daha küçük ekranlı olması ile daha uygun fiyat aralıklarında satışa sunulabileceği belirtiliyor. Bundan iki yıl önce İphone 5C’nin yeni bir versiyonunun çıkabileceği haberleri gelmişti. Ancak daha sonra bu modelin gelmediği görüldü ve merakla beklenen bu yeni modelle ilgi son zamanlarda yine haberler yapılmaya başlandı.
En son gelen teknoloji haberlerinde yeni gelecek olan telefonun İphone 5C’nin bir üst modeli olacağı belirtiliyor. Ve İphone 7C olması beklenen bu yeni modelin Eylül 2016 ayında duyulması bekleniyor. Yakın dönemde gelen haberlerde ise bu modelin 2016 yılının ilk çeyreğinde tanıtılacağı ile ilgili olmakta idi. Yeni gelen bilgi oldukça sağlam bir kaynaktan geliyor. Apple’ın ana üreticisi konumunda olan Foxconn bu haberlerin kaynağı olmakta ve ekran özelliğinin 4 inç olmasını beklenen İphone 7C’nin fiyat özellikleri hakkında da ipuçları veriliyor. 400- 500 dolar arasında olması beklenen fiyatı ile orta seviye kullanıcılara hitap edecek bir model olacaktır.
İphone tutkunları ile için oldukça ekonomik özelliklere sahip bir cihaz olması ile piyasanın orta düzeydeki kullanıcılarına hitap etmesi bekleniyor. Geçtiğimiz dönemlerde İphone 6 ve 6 Plus modellerinin çıkış tarihi yaklaştığında da 6C haberlerini çok sık duymuştuk. BU modellerde kullanılan polikarbon yapı nedeni ile renkli tasarımlarda bir İphone 6c beklentisi olmuştu. Ancak piyasalarda böyle bir buluşma yaşanmadı. Yapılacak teknoloji incelemelerinde çok önemli performanslar bekleniyor. Gelen bu haberlerin belirli analistler ya da web siteleri dışında Apple’ın en büyük tedarikçisi olması da bu haberlerdeki doğruluk payını artırıyor.

2 thoughts on “APPLE İPHONE 7C İÇİN YENİ TARİH GELDİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir