Genel

ANDROİD 6.0 MARSHMALLOW’UN AZ BİLİNEN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Son günlerde adından sıça söz ettiren Android 6.0 Marshmallow, Nexus cihazlardaki güncellemesi tamamlanmış gibi görünüyor. Diğer akıllı cihazlar için bu yeni güncellemenin çok yakında cihazlarda yer alacağı söylenmektedir. Yeni yeni tanıtılmaya başlanan Android 6. Marshmallow ’un az bilinen önemli özellikleri bulunmakta ve kullanıcılara farklı destekler sunulmaktadır.
Bu özelliklerden biri 4K ekran desteği olmakta ve ara yüzü sayesinde orijinal çözünürlükte ekran deneyimi sunmaktadır. İşletim sisteminin doğruluğunu test eden doğrulan boot, sezgisel özellikleri ile doğrudan paylaş desteği, dâhili bluetooth stylus özelliği, akıllı metin seçimi gibi birçok özellik akıllı cihaz kullanımınızda çok önemli yenilikler getirecektir. Gelen teknoloji haberlerini doğrular niteliklerde olan özellikler cihazınızı daha profesyonel şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.
Uygulama linkleri sayesinde cihazınızın açılışında web bağlantılı tarayıcı kullanımlarınız olacak, sunulan hotspot 2.0 desteği ile Wifi ağları arasında sorunsuz dolaşabileceksiniz. Yapılan teknoloji incelemelerinde bluetooth sap özelliğinin araç telefonu ile görüşme sağlayabileceği belirtilmektedir. Flex storage depolama desteği ile şifreli ek depolama alanı verilecektir.

2 thoughts on “ANDROİD 6.0 MARSHMALLOW’UN AZ BİLİNEN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir