Teknoloji

Samsung’dan Apple’a cevap

Samsung’un amiral gemilerine karşı Apple’ın iPhoneleri karşılıklı atışmaların her zaman başında geliyor. Zaman zaman Samsung’un kazandığı bu atışmalar genellikle Apple’ın kazanmasıyla sonuçlanıyor. Teknoloji devi olan Apple yaptığı iPhone 6 reklamlarında kullandığı ‘Eğer o bir iPhone değilse, O bir iPhone değildir’ sloganına atıfta bulunarak ‘O bir telefon değil O bir Galaxy’ sloganıyla karşılık veren Samsung çok iddialı. iPhoneların normal telefonlardan çok farklı olduğunu anlatmaya çalışılan bu reklamda Samsung’un böyle bir ifade ile karşılık vermesi hiç de şaşırtıcı değil. Aynı şeyi birkaç gün önce Sony, Apple henüz lansmanını tamamlamadan kendi ürünlerine dikkat çekmek için bir tweet paylaşmıştı ve ilk atışmayı gerçekleştirmişti. Samsung’un Kablosuz şarjı üstüne yaptığı reklam filmin de Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+’ın da bu yeteneklere sahip oldukları açıklanıyor.
Apple’dan karşılık bekleniyor.
Samsung’un bu cevabına karşılık Apple’ın hiç boş durmayacağını bildiğimiz için bekleyip Apple’ın ne zaman ve ne şekilde cevap vereceğini hep beraber göreceğiz.
Sizce hangisi? Teknoloji devi olan Apple’ın iPhonelarını mı yoksa Samsung’un Amiral gemileri olan Galaxy serisi mi? Yorumlarını bekliyoruz.

One thought on “Samsung’dan Apple’a cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir