Teknoloji

Razer Mamba Türkiye’de

Dünyanın en güçlü oyun ekipmanları markası olan Razer, yeni ürünü oyun faresi ile artık Türkiye pazarında tüketicileri ile buluşacak. Razer Mamba Türkiye’de, haberleri ardından ülkemizde satışa sunulan modelin daha uygun fiyatlı bir versiyonu olacağı belirtilmekte ve Mamba Tournament Edition adı ile tüketicilere ulaşacaktır.

Yenilenen özellikleri ile gücü elinizin altına getirdiği söylenebilen Mamba’nın önceki modellerinde sıfır gecikme özelliği bulunmakta idi. Yeni modelinde ise hassas sensörler, Adjustable Click Force teknolojisi bulunmakta ve 5G lazer sensörü ile birden fazla ekranlarda yüksek çözünürlükte görüntü optime etmektedir. Gelen teknoloji haberlerinde 0,1 mm hassas hareketi ile ekran stresini azaltmaktadır.

Tıklama hassaslığının seviyesi ayarlanabilmekte ve keskin nişancılık gerektiren aksiyon oyunlarında daha hafif basışlar ayarlayabilir ve çok daha keyifli bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Yapılan teknoloji incelemeleri farenin 504 derece dönüş özelliği olduğu göstermekte ve kendi tarzınızı yakalayabilme adına 14 farklı seçenek sunulduğu da belirtilmektedir. SDk desteği de bulunan bu modelde Razer Chroma açık geliştirici platform da yer almaktadır.

2 thoughts on “Razer Mamba Türkiye’de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir