İncelemeler Teknoloji

Asus Zenfone 2 Laser ZE550kl

Asus akıllı cihaz piyasasındaki rekabete yeni geliştirdiği kamerası ve büyük ekranı ile Asus Zenfone 2 Laser ZE550kl modelini sunmaya hazırlanıyor. Son yıllarda kalitesini giderek artırdığı görülen Asus, piyasa içerisinde çok önemli bir çıkış yakalamışa benziyor. Cihazın tasarımında oval kolay tutulur bir yapı bulunmakta, diğer Zenfone’larla tasarım olarak aynı çizgileri taşımaktadır.

Asus Zenfone 2 Laser ZE550kl 5,5 inç ekranı büyük ekran kullanıcılarına hitap eden bir özellik olmakta ve ekran üzerinde IPS LCD kullanıldığı gibi Gorilla Glass 4 te görülmektedir. Asus Zenfone 2 Laser ZE550kl, Snapdragon 410 çip sete sahip olan cihaz, 16 GB micro sd desteği ile depolama alanının yanında 2 Gb Ram’i bulunmaktadır. Gelen teknoloji haberlerine göre Android 5.0.2 işletim sistemini kullanacak olan cihaz, 13 mp arka ve 5 mp ön kameraya sahip olmaktadır.

Yapılan teknoloji incelemelerinde arka kamerada bulunan lazer odaklı sensörün de kamera alanında daha düşük ışıkta net kareler yakalamasını sağlayacaktır. Ürün çift sim kartı ile de oldukça kullanışlı olacaktır.

One thought on “Asus Zenfone 2 Laser ZE550kl

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir