Sponsor Yazılar

Twitch Takipçi Satın Alabileceğiniz En İyi 5 Site (Ucuz ve Gerçek)

Twitch platformu giderek popülerleşen ve kullanıcı sayısını arttıran bir sosyal medya platformudur. Bu platformda canlı yayınlar açarak sizlerde gelir elde etme fırsatını sağlayabilirsiniz. Sohbetler, oyun yayınları ve daha fazlasını yapabileceğiniz bu platformda kendinize bir kitle oluşturmanız da sizler için oldukça önemlidir. Bu nedenle kitlenizi oluşturmak için takipçi sayınızı arttırmalısınız. Twitch platformunda tanınırlık elde ederek takipçi kitlenizi arttırmak zaman alacaktır. Bu nedenle sizlerde organik Twitch takipçileri için çeşitli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Birçok site Twitch aktif takipçi hizmeti sunmaktadır. Sizlerde çeşitli paketleri inceleyerek istediğiniz sayıda takipçi seçimi yapıp işleminizi sağlayabilirsiniz.

Twitch için takipçi satın alma kararına eriştiyseniz bu konuda birçok Twitch takipçi paket seçeneği karşınıza çıkar. Her sitenin size sunacağı imkanlar, avantajlar değişmektedir. Bu nedenle çeşitli sitelerin hizmetlerini inceleyerek kendi kanalınız için en doğrusunu seçmelisiniz. Bunu sağlayabilmek için yazının detaylarında sizin için önerilen en iyi 5 siteyi inceleyebilirsiniz. Böylelikle Twitch kanalınız için en doğru seçimi yapabileceksiniz.

InstaTakipci

InstaTakipci sitesi uzun zamandan beri çeşitli sosyal medya platformları için hizmet sağlayan bir sitedir. Bu sitenin amacı sizin seçmiş olduğunuz Twitch platformundaki takipçi sayınızı organik bir şekilde arttırmaktır. Bu nedenle site içerisinde birçok paketlendirme seçenekleri bulunuyor. Sizlerde çeşitli indirimlere sahip olan paketlendirmeleri incelediğinizde kendiniz için en uygun paketi bulabilirsiniz. Twitch platformu için takipçi satın alma dışında farklı hizmetleri de sunan bu siteyi tercih ederek stratejik bir gelişmeyi kanalınıza sağlayabilirsiniz. Kanalınız için işlem gerçekleştirmek için sadece profil linkine ve seçtiğiniz pakete ihtiyaç bulunmaktadır. Bunun dışında kişisel bilgilerinizi paylaşmadan sitede işleminizi rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Sitenin sunmuş olduğu iade garantisi, azalma riskinin olmaması, 7/24 canlı destek, güvenli 3d secure ödeme seçeneği gibi fırsatlarla beraber hizmetin detaylarını incelemek için aşağıdaki InstaTakipci detaylarına göz atabilirsiniz.

Artıları

Twitch platformu için takipçi satın alma işleminiz için tercih edebileceğiniz başarılı sitelerden olan InstaTakipci’nin artıları aşağıda bulunmaktadır:

 • InstaTakipci sitesi sunmuş olduğu tüm paketlendirmelerde çeşitli indirimlere sahiptir. Bu indirimler sizin satın alacağınız takipçi sayısındaki artışa göre de değişkenlik gösteriyor. Sizlerde daha fazla takipçi sayısını tercih etmeniz durumunda sitenin sunduğu ekstra indirimlerle karşılaşabilirsiniz.
 • 7/24 canlı destek fırsatını sizlere sunması sayesinde sizlerde satın alma sürecinde yaşadığınız herhangi bir problemle ilgili müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Böylelikle anında çözüm için sizlere avantaj sağlanmaktadır.
 • Satın alacağınız tüm takipçiler organik hesaplardan kanalınıza yönlendirilir. Bu sayede organik takipçiler sayesinde hedeflediğiniz kitlelere erişiminiz kolaylaşacaktır.
 • Sitenin sağlamış olduğu fırsatlardan bir diğeri de Twitch takipçi satın alma işlemini tamamladıktan sonra gün içerisinde hızlı teslimatın sağlanmasıdır. Hızlı teslimat ile sizlerde kanalınıza takipçilerin aynı gün içerisinde yönlendirildiğini gözlemleyebilirsiniz.
 • Ayrıca InstaTakipci sitesi size yönlendirmiş olduğu takipçilerin kanalınızda kalıcı olmasını garantilemektedir. Kanalınıza gelen takipçilerde düşüş yaşamanız mümkün değildir.

Sizlerde InstaTakipci sitesi sayesinde pratik bir şekilde Twitch takipçi satın al fırsatından yararlanabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi talep etmeyen bu sitede güvenilir ödeme yöntemleri de bulunmaktadır. Bu sayede işlemlerinizi güvenilir ve gizlilik içerisinde gerçekleştirme fırsatınız da olacaktır.

Eksileri

InstaTakipciplaftormu birçok açıdan olumlu yönleriyle öne çıksada size kalıcı bir başarı konusunda garanti vermemektedir. Bu yüzden platform için sizlerde takipçi satın alma işlemleriyle beraber çeşitli strateji çalışmaları sürdürmelisiniz. Kanalınızı geliştirmeye yönelik çalışmalar sayesinde profesyonel bir ilerleme sağlamayı başarabilirsiniz.

Ayrıca platformda bulunan ödeme yöntemleri çeşitliliğe sahip olsa da bazı bankalarla anlaşması olmaması nedeniyle bu konuda bir sorun yaşayabilirsiniz. Fakat canlı destek hattı ile ödeme konusunda da destek ekibinden yardım almanız mümkündür.

Fiyatlandırma

InstaTakipci sitesinin çeşitli paketleri bulunmaktadır. Bu sitede satın alacağınız paketi seçmeden önce paketlerin detaylarını incelemeniz en doğrusudur. Sitede gözüktüğü üzere paketler 50 ile 10.000 takipçi arasında değişkenlik göstermektedir. Ayrıca fiyatlar incelendiğinde en uygun paketin 5,50 tl olarak gözüktüğü en pahalı paketin ise 836 tl olarak karşınıza çıkacağını göreceksiniz. Bu paketlendirmeler de çeşitli indirimler de mevcut bir şekilde size sunulmaktadır. İşleminizi paketlerden herhangi birini seçerek gerçekleştirmeniz mümkündür.

Teslim Süresi

InstaTakipci, teslimat konusunda müşterilerine en iyi deneyimi sunmayı amaçladığını belirtmektedir. Bu nedenle müşterilerine teslimat konusunda garanti sunmayı hedefleyen site aynı gün içerisinde siparişleri ulaştıracağını söylemektedir. Fakat sitede teslimatla ilgili bir problem yaşamanız durumunda sizlerde canlı destek ile iletişime geçerek konu hakkında destek alabilirsiniz. Ayrıca ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra karşınıza çıkacak olan ekranda teslimatın süre aralığı hakkında detaylar da karşınıza çıkacaktır. Bu sayede teslimat süresi hakkında detaylara işlem içerisinde görüntüleyebilirsiniz.

Müşteri Geri Bildirimi

Müşteri geri bildirimleri her site için oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Bu nedenle InstaTakipci sitesi müşteri geri bildirimlerinin yer aldığı yorumları sitesinde bulundurmaktadır. Yorumlar incelendiğinde sitenin hızlı teslimat, güvenilir ödeme yöntemleri ve daha birçok açıdan olumlu şekilde gözüktüğü görülmektedir. Sizlerde yorumları inceleyerek Twitch takipçi satışı hakkında detayları müşterilerin bakış açılarından gözlemleyebilirsiniz.

Botcubey

Twitch platformunda takipçi satın almak için tercih edilen popüler sitelerden birisi olan Botcubey, birçok sosyal medya platformu için de hizmet sağlamaktadır. Bu site içerisinde yılların deneyimli sosyal medya ekiplerinden hizmet satın almanız mümkündür. Site analizi gerçekleştiğindeTwitch platformu için oldukça uygun fiyatlı paketlere sahip olduğu görülmektedir. Sizlerde çeşitli indirimli paketlerden yararlanarak işlem gerçekleştirmek istiyorsanız bu siteyi tercih edebilirsiniz. Twitch için sunulan hizmetlerin detayları, avantajları ve daha fazlasına erişmek için Botcubey’i incelemeye hazır olun.

Artıları

Birçok site içerisinde popüler bir şekilde öne çıkan Botcubey’in güvenli ödeme yöntemleri ve indirimli paketleri ön plana çıkmaktadır. Sizlerde Botcubey’in avantajlarını inceleyerek bu siteyi neden tercih edebileceğiniz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. İşte detaylar:

 • Size sunulan Twitch hızlı takipçi satın al hizmeti sonucunda teslimat süresinin en hızlı şekilde gerçekleştiğini gözlemleyebilirsiniz. Site, teslimatların hızlı bir şekilde sağlanması için müşterilerine garanti vermektedir.
 • Sitede sipariş etmiş olduğunuz paketlerin teslimat süreleri hakkında bilgileri paket detayları içerisinde bulunmaktadır. Bu nedenle sizlerde işlem esnasında paket içerisindeki teslimat süresini inceleyebilirsiniz.
 • Siteden Twitch kanalınıza gönderilen takipçiler %100 gerçek hesaplardan gönderilir. Bu sayede diğer kullanıcıların kanalınız için takipçi satın aldığınızı fark etmesi mümkün değildir.

Ayrıca sitede karşınıza çıkacak olan paketlendirmeler de çeşitli indirimler de bulunmaktadır. Sizlerde indirimli paketlerden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Eksileri

Botcubey, profesyonel ve hızlı teslimat süreci ile ön plana çıksa da fiyatlandırmaları diğer sitelere göre daha pahalı olarak gözükmektedir. Bu nedenle diğer sitelerin aksine bu sitenin fiyatlandırmaları müşteriler tarafından eksi olarak gözükebilmektedir. Sizlerde tüm siteleri inceleyerek paketlendirmelerden kendinize uygun olanı seçmeye yönelik bir şekilde ilerlerseniz sizler için daha verimli bir süreç sağlamış olursunuz.

Fiyatlandırma

Botcubey, Twitch platformu için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Özellikle Twitch takipçi gönderme hizmeti konusunda da indirimli birçok pakete sahiptir. Bu sitede özellikle indirim kodları sayesinde ekstra indirimlerle de karşılaşmanız mümkündür. Sitedeki paketlerin içeriğindeki takipçi sayısı 100 ile 10.000 takipçi arasında değişmektedir. 10 takipçiye sahip olan paketin fiyatlandırması 18 tl olarak gözükürken 10.000 takipçiye sahip olan paketin fiyatı ise 1026tldir. Bu nedenle sizlerde kanalınıza uygun olan takipçi sayısını kararlaştırarak kanalınıza yönelik bir paket seçebilirsiniz.

Teslim Süresi

Botcubey sitesinde teslimat konusunda paketler içerisinde süre belirtilmektedir. Sizlerde işleminizi gerçekleştirdikten sonra paket içerisinde gözüken teslimat süresini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hizmetin belirtilen teslimat süresi içerisinde gerçekleşmemesi durumunda sizlerde canlı destek ile iletişime geçerek bu konu hakkında destek alabileceğinizi de unutmayınız.

Müşteri Geri Bildirimi

Twitch yabancı takipçi açısından tercih edilen sitelerden birisi olan Botcubey, global hesaplardan kanalınıza gönderim sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerinden olumlu geri dönüşler alan Botcubey’in fiyatlandırmaları konusunda da memnuniyetler ön plandadır. Fakat uygun fiyatlara sahip olan bu site dışında daha uygun fiyatlı sitelerin bulunması nedeniyle müşteriler bu konudaki görüşlerini de belirtmektedir. Sizlerde müşteri geri bildirimlerini detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız sitedebulunan geri bildirimler kısmını inceleyebilirsiniz.

Yayincimarket

Yayincimarketsitesi birçok canlı yayın platformları için hizmet veren bir sitedir. Bu sitedeki amaç Twitch platformu için çeşitli hizmetler sağlayarak sizin kanalınızı geliştirmektir. Sizlerde Twitch takipçi ve izleyici gibi satın alımları kanalınız için düşünüyorsanız bu sitede sizler için birçok paketlendirme bulunmaktadır. Kanalınızı büyütmek istiyorsanız sizlerde bu paketlerden yararlanarak kendi kanalınıza uygun olanı belirleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitede ömür boyu garantili takipçiler kanalınıza yönlendirilir. Yönlendirilen takipçilerde düşüş gerçekleşmemesi için sizlere netlik verilmektedir. Ayrıca yaşadığınız herhangi bir problemde Yayincimarket sitesi sizlere iade konusunda da yardımcı olacağını belirtiyor.

Artıları

Yayıncımarket, piyasadaki en iyi Twitch takipçi hizmeti sunduğunu belirten siteler arasında yer almaktadır. Bu siteyi tercih etmeniz için bazı nedenler şunlardır:

 • Sitede hizmetten yararlandığınız an takipçiler kanalınıza anında yönlendirilmeye başlanır.
 • Takipçiler konusunda bazı durumlarda yaşanan problemlerde sizlerde canlı desteğe bağlanarak bu konuda çözüme ulaşabilirsiniz. Ayrıca site, sizlere iade konusunda müşterilerine en iyi deneyimi sunmak için iade gerçekleştirebileceğini de belirtmektedir.

Sizlerde Twitch ucuz takipçi satın al fırsatından yararlanmak istiyorsanız YayıncıMarket’in size sunduğu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Her paketin içerisinde detaylı bilgilendirmeler bulunmaktadır.

Eksileri

Birçok site gibi YayıncıMarket’in de bazı teslimatlarında belirtilen süre konusunda problem yaşanabilmektedir. Sitedeki yorumlar incelendiğinde bazı teslimatların büyüklüğü nedeniyle teslim süresinde gecikmeler yaşandığı gözükmektedir. Bu nedenle bazı müşterilerin bu konu hakkında olumsuz yorumları ile karşılaşmanız mümkündür.

Fiyatlandırma

YayıncıMarket’in sunmuş olduğu paketlendirmelerdeki takipçi sayısının 100 ile 10.000 kişi arasında değişkenlik gösterdiği görülmektedir. Ucuz olan paketi fiyatı 4tl olarak gözükürken en fazla takipçiyi sunan paketin fiyatı ise 250 tl olarak gözükmektedir. Bu nedenle sizlerde takipçi sayısı konusunda netliğe ulaştıktan sonra paketinizi seçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Teslim Süresi

YayıncıMarket sitesi teslimatlar konusunda her paketin içerisinde size bilgilendirme vermektedir. Sizlerde seçtiğiniz paketi satın alırken ekranda belirtilen süreyi görüntüleyebilirsiniz. Bu süre içerisinde teslimatınızla ilgili problem yaşarsanız canlı desteğe bağlanabilirsiniz. Ayrıca teslimatların aynı gün içerisinde kanalınıza yönlendirilmesi amaçlanır.

Müşteri Geri Bildirimi

YayıncıMarket’in sitesinde özellikle Türk müşterilerin yorumlarını görüntüleyebilirsiniz. Müşterilerin yorumları için sitede belirlenen bir kısım bulunmaktadır. Sizlerde müşteri yorumları kısmını inceleyerek Twitchtürk gerçek takipçi hizmetinden yararlanan müşterilerin düşüncelerini inceleyebilirsiniz. Yorumlara bakıldığında YayıncıMarket’in fiyat ve kaliteli takipçiler açısından başarılı bir site olduğu yorumlarda gözükmektedir.

Wubito

Twitch platformunda geniş kitlelere ulamak için sizlerde düşmeyen takipçi konusunda bir hizmet almak istiyorsanız Wubito’yu yakından tanıyabilirsiniz. Twitch platformunda öne çıkmak ve tanınırlık elde etmek istiyorsanız hızlı teslimat ve uygun fiyatlara sahip olan bu siteyi tercih edebilirsiniz. Güvenli ödeme, garantili hizmet gibi fırsatları sunan bu sitenin 5 yıldan beri hizmet verdiği bilinmektedir.

Ayrıca sitede 10 yıldan beri deneyimli sosyal medya ekipleri hizmet vermektedir. Özellikle müşteri yorumları da oldukça başarılı gözüken bu sitenin birçok sosyal medya platformu için sunduğu hizmetler de bulunmaktadır.

Sizlerde canlı desteğe satış öncesi ve sonrası oldukça önem veren Wubito’yuTwitch platformu için tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunda öne çıkan bu sitenin size sunduğu bonus imkanları da bulunmaktadır. Sitede satın aldığınız takipçi paketlendirmelerine bağlı olarak bonuslardan yararlanarak memnun kalabileceğiniz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Artıları

Güvenilirlik konusunda sitelerin verdiği hizmete her zaman dikkat etmelisiniz. Özellikle Wubito sitesini tercih edecekseniz bu sitenin 3d güvenli ödeme yöntemlerine sahip olduğu bilgisini unutmayınız.

 • Site içerisinde takipçi hizmetinden faydalanırken sizlere Twitch şifresiz takipçi satın al fırsatı sunulmaktadır. Bu sayede kişisel bilgilerinizi vermeden işleminizi gerçekleştirerek güvenilir bir şekilde takipçilerinizi kanalınıza yönlendirirsiniz.
 • Twitch platformu için satın aldığınız takipçiler sayesinde site size bonuslar tanımlamaktadır. Bu bonusları bir sonraki siparişinizde kullanma fırsatına sahip olursunuz. Böylelikle site sizi sürekli satın alma için teşvik etmiş olacaktır.

Sitenin bir diğer önemli artılarından biri ise silinmeyen takipçi garantisini müşterilerine sunmasıdır. Sizlerde silinmeyen takipçi sayesinde kanalınızı büyütmek için daha stratejik bir şekilde ilerlemelisiniz.

Eksileri

Wubito sitesinde takipçi satın alımı gerçekleştirirken karşılaşacağınız çeşitli paketlendirmeler bulunmaktadır. Fırsat paketlerinden yararlandığınızda profilinize yönlendirilen takipçilerin Twitch algoritması tarafından fark edilmesi olasıdır. Bu nedenle sizlerde satın alacağınız paketlerin premiumdan olmasına öncelik verebilirsiniz. Fakat fırsat paketlerine göre premium paketlerinin daha pahalı olduğunu göreceksiniz.

Fiyatlandırma

Wubito sitesinde paketlendirme seçenekleri fırsat ve premium olarak ikiye ayrılmaktadır. Fırsat paketlerinin fiyatları 9,50 tl ile 3500 tl arasında değişkenlik gösterirken premium paketlerin fiyatları daha fazla olarak gözükmektedir. Premium fiyatları 10 takipçi için 49 tl olarak gözükürken 500 takipçi için 2082 tl olarak gözükmektedir. Sizlerde premium veya fırsat paketlerinden hangisini seçmeniz gerektiğine karar vererek satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca premium paketlerde %10 indirimle de karşılaşmanız mümkündür.

Teslim Süresi

Wubito sitesinin paketleri teslim etme süreci hakkında belirtilen süre 0-30 dakika olarak gözükmektedir. Siz siparişinizi gerçekleştirdikten sonra anında işleme alınan siparişler 30 dakika içerisinde size ulaştırılmaktadır. Bu konuda garantili bir şekilde çalışan sitede yaşayabileceğiniz problemler için 7/24 canlı destek hattı da bulunmaktadır. Bu sayede problem yaşamadan işleminizi gerçekleştirmeyi sağlayabilirsiniz.

Müşteri Geri Bildirimi

Wubito, müşteri geri bildirimlerinin yer aldığı bir bölümü sitesinde sizlere sunmaktadır. Sizlerde Twitch engelsiz takipçi satın al hizmetinden yararlanacaksanız hizmetten önce müşterilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Özellikle müşterilerin belirttiği 60 gün garanti konusu ön plana çıkmaktadır. Sitenin daha fazla süre için garanti sunmaması konusu müşteriler tarafından belirtilmektedir. Sizlerde daha fazla yorumu inceleyerek paketler hakkında görüşleri değerlendirebilirsiniz.

Ttmedya

Ttmedya, çeşitli sosyal medya platformları için takipçi, izleyici gibi birçok hizmet vermektedir. Twitch platformu için sadece takipçi hizmeti sağlayan bu sitenin sizlere sunduğu 8 paket bulunmaktadır. Mevcut olan 8 paket hakkında detaylar paketlerin içerisinde sizlere verilmektedir. Ayrıca Ttmedya, 0-30 dakika içerisinde paketlerin teslimini size gerçekleştirme garantisi de sunmaktadır. Sizlerde Twitch platformunu aktif bir şekilde kullanıyorsanız bu platformda takipçiye ihtiyacınız varsa bilinir bir site olan Ttmedya’nın hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz.

Hızlı teslimat seçeneği ile öne çıkan bu site size takipçiler konusunda strateji belirlemeniz için yardımcı olacaktır. Gelir elde etmek için kullandığınız Twitch platformunu daha aktif ve başarılı bir şekilde kullanmak istiyorsanız çeşitli paketleri inceleyerek kendinize uygun olanı seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylar aşağıda sizleri bekliyor.

Artıları

Birçok site teslimat konusunda sizlere garanti sağlamazken Ttmedya bu konuda müşterilerine garanti sağlamaktadır. Özellikle sitede belirtilen 30 dakika içerisinde teslimat konusunda ön plana çıkan bu site sayesinde hızlı bir teslimat süreci sizleri beklemektedir.

 • Site içerisinde sınırsız satın alım gerçekleştirmeniz mümkündür. Paketlerin diğer birçok hizmet satan siteye göre uygun fiyatlara sahip olduğunu göreceksiniz.
 • Sitede geçirdiğiniz vakit süresince müşterilerin hangi paketleri satın aldığını görüntülemeniz de mümkündür. Site bu konuda sizlere sol alt köşede bildirim göndermektedir.
 • WhatsApp üzerinden anında cevap vermeye yönelik bir destek ekibine sahip olan bu site sayesinde sizlerde yaşadığınız problemlerin çözümlerine en kısa sürede erişme fırsatına sahip olursunuz.
 • Aynı zamanda sitede görüntülü arayıp destek alma konusunda da seçenek bulunmaktadır. Sizlerde problemlerinizi canlı destek hattını görüntülü arayarak da çözebilirsiniz. Ayrıca platformda beğendiğiniz ve sonradan satın almak istediğiniz paketleri beğeni butonu ile sabitlemeniz de mümkündür.

Ayrıca Ttmedya’nın sunduğu takipçiler özellikle global hesaplardan kanalınıza yönlendirilir. Bu sayede diğer kullanıcıların takipçi satın alım gerçekleştirdiğinizi fark etmesi mümkün değildir. Sizlerde Twitch algoritmasının sizi olumlu yönde keşfetmesini sağlayarak istediğiniz kitlelere kısa süre içerisinde erişim sağlamak için bu siteyi tercih edebilirsiniz.

Eksileri

Twitch erkek takipçi hizmeti veya Twitch kadın takipçi hizmeti tercih edecek olan kullanıcılar için öncelik her zaman düşüş ile karşılaşmamaktadır. Fakat Ttmedya, bu konuda sizlere garanti sağlamamaktadır. Sitede belirtildiği üzere satın aldığınız takipçiler konusunda düşüş ile karşılaşmanız olasıdır. Bu nedenle sizlerde satın alım gerçekleştirmeden önce araştırmalarınızı en doğru şekilde gerçekleştirip kendinize uygun olan siteyi tercih etmelisiniz. İstenmeyen düşüşler kanalınıza olumsuz etkiler yaratabilir. Bu nedenle sitenin size sunduğu hizmetlerde düşüş konusunda netlik elde etmeye öncelik veriniz.

Fiyatlandırma

Ttmedya’nın sunmuş olduğu 8 takipçi hizmet paketi bulunmaktadır. En uygun paketin 100 takipçi ile olarak gözüktüğü ve bu paketin fiyatının da 10 tl olduğu sitede görülmektedir. Aynı zamanda 10.000 takipçi ise 350 tl olarak gözükmektedir. Sizlerde istediğiniz takipçi sayısına sahip olan paketi seçerek güvenilir ödeme yöntemleriyle beraber işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Teslim Süresi

Ttmedya için olumlu geri dönüşlerin olduğu en belirgin konu teslimat süresidir. Bu sitenin her paket teslimi için sunduğu süre 30 dakika olarak gözükmektedir. 0 ile 30 dakika içerisinde paketi size ulaştıracağını belirten bu sitede işleminizi gerçekleştirdikten sonra kanalınızı kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Fakat bazı büyük çaplı siparişlerde bu sürenin uzama gibi olasılıkları da bulunuyor. Bu nedenle sizlerde teslimatla ilgili sorunuz olursa WhatsApp üzerinden canlı destek hattına ulaşarak teslimat konusunda sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Müşteri Geri Bildirimi

Olumlu yorumlara sahip olan Twitch takipçi satın alma hizmeti sunan siteler her kullanıcı için önceliklidir. Bu nedenle Ttmedya’nın da müşteri yorumları incelendiğinde sitenin olumlu yorumlarının yanı sıra takipçi konusunda düşüş yaşandığı da yorumlarda belirtiliyor. Olumlu ve olumsuz yorumları bulunan bu sitenin daha fazla müşteri yorumuna ulaşmak için sizlerde sitedeki müşteri geri bildirimlerinin olduğu bölümü inceleyebilirsiniz. Müşterilerin sizin satın almayı düşündüğünüz paket hakkında yorumlarını incelemeniz sipariş ön bilgisi için sizlere verimlik sağlar. Böylelikle siteyi tercih etmeden önce yorumları inceleyerek en iyi siteyi tercih etme olasılığınızı arttırırsınız.

Twitch Takipçi Satan Bu En İyi Siteleri Nasıl Seçiyoruz?

Twitch platformu giderek kendini geliştiren ve büyüten bir platformdur. Bu platformu kullanan kullanıcıların sayısı arttıkça rekabet ortamı da büyümektedir. Bu nedenle sizlerde bu platformu aktif bir şekilde kullanıyorsanız yayıncı olarak kanalınızı büyütmek önceliğinizdir. Sizlerde bunu sağlamak için takipçi hizmetinde yararlanarak strateji belirlemesi gerçekleştirebilirsiniz. Twitch platformu için takipçiler her zaman kritik bir role sahiptir. Bu yüzden sizlerde takipçi satın alımı gerçekleştirerek hedeflediğiniz kitlelere zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Bu konuda hizmet veren en popüler siteleri yazı içerisinde incelediniz. Bu siteleri nasıl tercih etmeniz gerektiği hakkında detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz:

 • Twitch için hizmet veren en iyi siteleri belirlerken en önemli konulardan birisi uygun fiyatlara sahip olmalarıdır. Bu nedenle sizlerde birçok site analizi gerçekleştirerek uygun fiyatlara sahip olan paketlerden seçim yapmaya öncelik vermelisiniz.
 • Sitelerin hizmet içerisinde sizden talep ettiği kişisel bilgiler oldukça önemlidir. Sizden Twitch kanalınızın şifresi gibi kişisel bilgileri talep eden sitelerin güvenilir olmadığını unutmayınız. Sizlerde kişisel bilgilerinizi talep etmeyen sitelerden seçim yapmaya öncelik vermelisiniz.
 • 7/24 canlı destek her zaman müşteriler için önemli bir yere sahiptir. Sizlere satış öncesi ve satış sonrası destek sağlayan siteleri tercih ederseniz her konuda yardım almanız mümkün olacaktır.
 • Hızlı teslimat konusunda problem yaşamamanız için sitenin size sunduğu teslimat sürelerini incelemelisiniz. Özellikle müşteri yorumlarında teslimatla ilgili bir problem yaşandığını görürseniz siteyi iyi bir şekilde analiz etmeye öncelik vermeniz tavsiye edilir.

Ayrıca site tercihi yaparken sitenin size sunduğu takipçilerin organik olmasına da öncelik vermelisiniz. Twitch platformunun algoritmasının satın aldığınız takipçileri algılamaması için bu konuda organik takipçi satın almaya özen göstermelisiniz. Böylelikle organik takipçiler kanalınızın büyümesine daha fazla katkı sağlayacaktır.

Twitch Takipçi Satın Almak Güvenli mi?

Twitch platformu için algoritmalar tüm kullanıcıları kontrol etmektedir. Bu nedenle Twitch için takipçi hizmetinden yararlanacaksanız bu konuda güvenli bir işlem gerçekleştirmelisiniz. Bunu sağlayacak olan sitenin güvenilirliği ve size sunduğu hizmetler oldukça önemlidir. Sizlerde sitenin 3d güvenli ödeme yöntemlerine sahip olmasına önem vermelisiniz. Güvenilir ödeme yöntemlerine sahip olan siteler sayesinde işlemlerinizi kişisel bilgilerinizi vermeden kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Twitch takipçi satın alım gerçekleştirirken sitenin organik takipçileri size sunduğuna da dikkat etmelisiniz. Organik takipçiler, Twitch algoritması tarafından fark edilmemektedir. Bu sayede diğer kullanıcıların takipçi satın alma hizmetinden yararlandığınızı fark etmesi mümkün olmayacaktır. Sizlerde ödeme yöntemleri, kişisel bilgiler gibi konularda dikkat ederek en iyi siteyi seçebilirsiniz. Böylelikle güvenli bir şekilde Twitch satın alımını gerçekleştirmeniz olasıdır.

Son Düşünceler

Yazıda incelediğiniz üzere Twitch takipçi satın alım hizmetini tercih ederken sitenin size sunduğu hizmetler oldukça önemlidir. Birçok kriteri inceleyerek Twitch için en iyi siteyi tercih etmek sizler için öncelikli olmalıdır. Her sitenin size sunduğu artıları, eksileri, müşteri geri bildirimlerini ve fiyatlandırmalarını inceleyerek ilerlemelisiniz. Bu sayede en doğru kararı vermek için sitenin her türlü detayını incelemiş olursunuz. Sitelerin hizmetleri için paketlerin detaylı bilgilerini inceleyerek isteklerinizi karşılayabilecek bir siteyi seçmeye çalışınız. Sitenin size sunduğu hizmetlerle beraber Twitch kanalınızı büyütmeye yönelik şekilde ilerleyeceğiniz için site seçimi kritik bir role sahiptir. Yazı içerisinde belirtildiği üzere popüler ve başarılı olan sitelerden seçim yapmanız sayesinde profesyonel bir hizmetten faydalanmanız mümkün olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir