Sponsor Yazılar

Sunucu Kurulumu ve Sunucu Bakım Hizmetleri için Tercih Kurumsalit

Sunucu kurulumu ve sunucu bakım hizmetleri, firmanıza hem zamandan hem de ekstra maliyetten kurtaracak en önemli faktörlerin başında gelir. Özellikle sunucu alanında herhangi bir uzmanlığınız bulunmuyorsa, sunucuyla ilgili bir problem yaşadığınız ya da bakım dönemi geldiğinde dışardan bir destek almanız gerekmektedir. Bu durumda da ekstra maliyet ödemeniz gerekir. Bütçe açığı yaratmasının yanı sıra sunucu markanız hakkında uzmanlaşmış olan kişilerin kurum ve bakım işlemlerini tamamlaması gerekmektedir. Farklı sunucu markalarının bakım ve kurulum gereklilikleri birbirinden farklıdır. Bundan dolayı  da sunucu satın alırken, satış sonrası da size destek verebilecek markalar ile çalışmanız uzun vadeli olarak en avantajlı seçeneklerin başında gelmektedir. KurumsalIT bilişim sektörünün öncü firmalarından biridir. Öte yandan donanım, yazılım ve güvenlik ürünleri alanında 10 seneyi aşkındır hizmet veren öncü firmaların başında gelir. Özellikle yüksek performanslı sunucular için satın alacağınız her bir üründe maksimum destek hizmeti sunarak tüm problem ya da önerilerinizde yanınızdayız.

Server Kurulumu

Server kurulumu için KurumsalIT  kullanıcılarına her zaman destek sağlamaktadır. Sunucu satın aldıktan sonra garantinin bozulmaması ve uzman olmayan kişilerin kurulum sırasında yapacağı hatalarla sunucunun performansının düşmesi söz konusu olabilir. Bunu engellemek için KurumsalIT her zaman sunucu kurulumu ve bakımı konusunda sizlere destek vermekten mutluluk duymaktadır. Server satın alırken, garantili hizmet ve destek almak öncelikli hedefiniz olmalıdır. İşletme ve kurumlar, her zaman sunucu hakkında teknik bilgiye sahip olmak durumunda değildir. Sunucunun kullanım ömrü boyunca ortaya çıkabilecek çeşitli aksaklıklar, hatalar ya da rutin bakımlarda mutlaka satış sonrası muhatap olacak yetkililerin olması gerekir. Bunun yanı sıra garantili hizmet ve destek, hem serverın kurulumunda hem de kullanım süresince yaşanabilecek problemlere karşı alıcıyı da korur. KurumsalIT olarak sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm server modelleri garantilidir. Öte yandan satış sonrası da gerekli tüm desteği sağlayacaktır.

Sunucu Bakımı

Sunucu bakımı uzun vadeli olarak sunucularının yüksek performans ve hızda çalışmasını sağlamaktadır. Sunucunuzda mevcut olabilecek kötü niyetli yazılımlar ya da yavaş çalışmasına yol açan faktörlerin düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bunun için de sunucunun bakımlarının yapılması gerekmektedir. Sunucu bakımı hizmeti için KurumsalIT üzerinden destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir