Sponsor Yazılar

Slim n Lift Başarısı

Doğal yaşam ve beslenme anlayışından uzaklaşan toplumlarda obezite en büyük sorunlar arasındadır. Bireylerin teknoloji ile tembelliğe alışması ve yemek düzeninin tamamen fast food hale gelmesi ile birlikte obezite de büyüyerek yaygınlaşmıştır. Sporsuz yaşam, alkol tüketimi, gazlı asitli içecekler kilo alımına sebep veren durumlardır. Alınan kilolar yakılmadığı takdirde ise vücutta kalıcı hale gelecek ve yağ oluşumu gerçekleşecektir. Bölgesel yağlanmalar özellikle karın ve basen bölgesinde sıkça görülmektedir. Spor ve diyet gibi faaliyetlerde istenen başarı sağlanamamış ise, kilolarınızı gizleme yoluna gitmek en mantıklısı olacaktır. Bunun için çeşitli yollar denenebilir.

Kiloları gizlemenin yolları nelerdir?

Yıllardır kilo gizlemede en çok tercih edilen ürün elbette bayan korsesidir. Yağlanmalar sonucu sarkma yaşanan bölgeler kıyafetlerin altında estetik olmayan görüntüler yaratacaktır. Kendinize olan özgüveniniz bu noktada sarsılabilir.

Daha hoş ve alımlı gözükmek istiyor iseniz mutlaka slim n lift korseyi denemelisiniz. Vücudunuzu tamamen saran dokusu ile vücutta deforme gözüken bütün alanları toplayacak ve daha fit bir hale sokacaktır.

Korse seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

                Öncelikli olarak korse seçerken en önemli özellik uygun bedenin belirlenmesidir. Vücut ölçülerinize uygun olmayan bir bayan korsesi seçilmiş ise, istenilen fit görünüm yakalanamayacaktır. Ürünün küçük alınması halinde kenarlardan sıkışma yaparak hoş olmayan görüntüler doğabilir. Büyük olması halinde ise istenilen toparlanma gerçekleşmez. Basen ve karın bölgelerinizin ölçülerini ürün skalasından bularak seçim yapabilirsiniz. Small bedenden 3X-Large bedene kadar ürünleri bulabilirsiniz.

Korseler gün boyu vücudunuzda durması gereken kıyafetlerdir. Bu nedenle rahat olması ayrı bir önem taşır. Vücudu sarma özelliğinden dolayı terletme riski yüksektir. Ancak slim n lift korse eşsiz dokusu ile hava almaya yardımcı kanallar sayesinde terletmeyi önleyici olarak dizayn edilmiştir.

One thought on “Slim n Lift Başarısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir