Sponsor Yazılar

En Sevdiğinize En Anlamlı Hediye

Kitap, ufkumuzu genişleten en iyi dostlardır. Kitap hediye etmek oldukça özel ve güzel bir fikirdir. Hele ki bu kitap bir sevdiğimize hediye edilmişse daha da anlamlıdır. Bu nedenle www.sonsuzumol.com ekibi oldukça önemli bir hizmet sunmaktadır.

Sevgdiklerinize sizin gönderdiğiniz fotoğraflar ve bilgilerden oluşacak bir kitap hediye etmeniz artık çok daha kolay. Sevgiliye kitap hizmeti sunan profesyonel ekibimiz, sizden aldığı bilgiler doğrultusunda taslağı oluşturacak ve kitabınızı en güzel şekilde hazırlayacaktır. Sizin verdiğiniz bilgiler dışında herhangi bir bilgi eklenmeyecek olan kitap, tamamen size ve sevgilinize özel olacaktır.

Sevgiliye hediye konusunda yenilik yapmak için, adınıza oluşacak hediye kitabı tercih edebilirsiniz. Oluşturulacak şablona, ekibimiz tarafından size sorulan soruların cevaplarıyla oluşan aşk hikayenizi yerleştiriyoruz ve böylece ortaya harika bir aşk kitabı çıkıyor. Kitabınız, bir yazar ve bir tasarımcı tarafından en uygun şekilde oluşturulmaktadır. Göndereceğiniz resimler ise kitabınızın ön ve arka kapak resmi olmaktadır. Kitabın arka kısmına hikayenizin özeti koyulmaktadır. Yani, başlı başına size özel bir aşk kitabı oluşturulmaktadır.

Aşk kitabı hizmeti konusunda belirlenen uygun fiyatlardan bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı, PayPal, havale, eft gibi yöntemler ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kapıda ödeme imkanı da mevcuttur. Nişanlınıza ya da eşinize en güzel sürprizi hazırlamak için aşk hikayenizden oluşan kitap hizmetini tercih edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

 

2 thoughts on “En Sevdiğinize En Anlamlı Hediye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir