Sponsor Yazılar

Alarko Kombi-Klima Tamir ve Onarım Hizmetleri

Isıtma sektöründe Türkiye’deki lider markalarından bir tanesi olan Alarko, kombi ve klima ürünleri gibi birçok ürün kalemine sahiptir. Alarko ürünleri kullanıcılarından tam not alan kaliteli ve son teknoloji ürünlerdir. Kış ve yaz aylarında yüksek performans sergilemek üzere tasarlanmış Alarko ürünleri, uzun yıllar dayanan, güvenle kullanabileceğiniz nitelikte cihazlardır. Alarko ürünlerinin zaman içerisinde çıkarabilecekleri tüm arızalarda Alarko Servis hizmetimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Alarko servis hizmetlerimiz deneyimli bir personel tarafından sunulan, hız ve nitelikli servis anlayışının öne çıktığı işlemlerdir. Tüm cihazlarınızın tamir ve bakım işlerinde vakit kaybetmeden adresinize gelen ekiplerimiz, söz konusu olan ısıtma olunca işin aciliyetinin bilincinde hareket etmektedir. Yapmış olduğumuz tamir işlemlerinin haricinde satın alacağını rutin bakım hizmetimizle, düzenli olarak bakım yapılan cihazınız hem ilk günkü performansını sürdürecek hem de uzun yıllar boyunca arızalanmadan dayanacaktır. Sunduğumuz hizmetin tüm adımlarında Alarko ürünlerinde uzun süre boyunca deneyim kazanmış olan personellerimiz daha az maliyet çıkarabilmek için size alternatif uygulamaları iletecektir. Eğer parça değişimi yapmak zorunlu ise değiştirilen parçaya 1 yıl boyunca garanti uygulanmaktadır.

Alarko Servis ailesi olarak tüm arıza ve bakım işlemlerinizde her zaman yanınızda olmak için haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunuyoruz. 444 88 48 numaralı telefondan bize ulaşarak hızlı bir biçimde sorununuz için çözüm bulabilir, alacağınız servis hizmetimizle uzun yıllar boyunca cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

WEB ADRESİ : http://www.alarkoservis.co

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir