Oyunlar

PlayStation Plus, artık ücretli oyunları ücretsiz vericek!

Sony’nin abonelik tabanlı oyun servisi PlayStation Plus, Aralık ayında kataloğuna ekleyeceği oyunları açıkladı. Çevrimiçi çok oyunculu modlara ve özel içeriklere erişme imkanı tanıyan PlayStation abonelik hizmeti, Mass Effect Legendary Edition gibi ilgi çekici yapımlara yer veriyor.

PS Plus Aralık 2022 oyunları

PlayStation Plus abonelerine Aralık ayında sunulacak ücretsiz oyunlar; Mass Effect Legendary EditionBiomutant ve yakın zamanda çıkış yapacak Divine Knockout: Founder’s Edition oldu. Yalnızca ilk iki oyunun ise 1099 TL değerinde olduğunu belirtelim.

  • Mass Effect Legendary Edition

2021’de çıkış yapan Mass Effect Legendary Edition, BioWare tarafından geliştirilip, Electronic Arts tarafından yayınlandı. Mass Effect üçlemesinde yer alan oyun, PS4 platformuna sahip PlayStation Plus kullanıcıları için ücretsiz oluyor.

  • Biomutant

Experiment 101 tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma türündeki BİOMUNANT, THQ NORDİC tarafından yayınlandı. OYUN, kıyamet sonrasındaki bir Kung-FU’YU konu alıyor. Açık dünyaya sahip olan yapım, PS5 ve PS4 platformuna sahip PLAYSTATİON Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak.

  • Divine Knockout: Founder’s Edition

Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek olan DİVİNE KNOCKOUT, RED BEARD Games tarafından geliştirildi. Oyuncunun tanrı olarak dövüştüğü yapım, PS4 ve PS5 platformuna sahip PLAYSTATİON Plus aboneleri, ücretsiz olarak oynayabilecekler.

PLAYSTATİON Plus abonelik planları

Deluxe EXTRA ESSENTİAAL
1 aylık abonelik 70,00 TL 60,00 TL 40,00 TL
3 aylık abonelik 190,00 TL 165,00 TL 100,00 TL
12 aylık abonelik 460,00 TL 400,00 TL 240,00 TL
Öne çıkan ayrıcalıkları Klasikler kataloğu,
oyun deneme sürümleri
Oyun kataloğu,
UBİSOFT+ klasikleri
Aylık oyunlar,
çevrimiçi çok oyunculu,
özel indirimler

Peki sizler PLAYSTATİON abonelerine Aralık ayında sunulacak ücretsiz oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir