Mobil Teknoloji

LG G4’ün Drone İle Çekilmiş Müthiş Videosu

Tüm teknolojik aletleri minicik bir cihaza; telefona, sığdırmaya çalışıyoruz ve bunun karşılığını da zamanla alıyoruz. Bunlardan biri olan kamera ise en çok aranan özelliklerden birisi. Her kullanıcı alacağı cihazın kamerasını iyice araştırır, Çünkü; unutulmaz anlarımızı bir fotoğraf karesinde canlandırırken piksel piksel yada bozulmuş olarak görmek istemeyiz. Üreticiler de bunu bildikleri için ürettikleri telefonların hem kamerasında hem de kamera yazılımlarında büyük geliştirmeler yapıyorlar.

Bunun en büyük örneği ise geçtiğimiz günlerde çıkışıyla büyük beğeni toplayan LG firmasının son akıllı telefonu G4. LG G4, Şüphesiz piyasada en iyi fotoğraf kalitesini sunan cihaz. Diyafram açıklığı minimumda tutulan G4’ün kamerasın da daha fazla ışık girmesi sağlanıyor. Bu sayede bizlere daha aydınlık ve daha canlı fotoğraflar sunuyor.

G4’ün kamera kalitesini daha da çok ortaya çıkarmak isteyen LG firması, bir Drone’a G4 yerleştirerek havadan video çekmişler. Göz büyüleyen videoyu hemen izlemenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir