sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel

Twitter 140 Karakter Sınırını Kaldıracak Mı?

Twitter 140 Karakter Sınırını Kaldıracak Mı?

Twitter da artık 140 karakter sınırı olmayacak. Twitter CEO değişikliğiyle beraber çok önemli bir de kadar aldı. Kullanıcılar tarafından kısıtlama gibi görülen 140 karakter sınırını Twitter çok yakında kaldıracağını duyurdu.

Gün içerisinde Twitterdan sürpriz bir açıklama gelerek CEO değişikliği yapacakları duyruldu. Twitter’in CEO’su Dick Costolo görevinden istifa ederken kodluğu @Jack yani Jack Dorsey’a devredeceğini açıkladı.

Twitter’da Direkt Mesaj Bölümünde bulunan 140 Karakter Sınırı Artık Yok!
Twitter CEO değişikliğinden sonra direkt mesaj bölümündeki 140 karakter sınırını kaldıracağını duyurdu. Yenilik üstüne yenilik yapan Twitter, önümüzdeki günler içerisinde bu sistemin tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor.

Twitter, Agarwal uygulama geliştiricilerine yaptıkları uygulamalarının 140 karakterin üzerinde destek vermesi için çağrı yaptı. DM’den yürüme diye bilinen Direkt Mesaj bölümündeki 140 karakter sınırı tahminlere göre 1 Temmuz tarihinde resmiyete kavuşarak kullanıcılarına daha iyi bir kullanım sunmak hedefleniyor.

Bakalım Twitter Direkt Mesajdaki 140 karakter sınırlamasının dışında normal Tweet atma içinde 140 karakter sınırını kaldıracak mı? Sizlerde konu hakkında yorumlarını bizimle paylaşabilirsiniz. Daha fazlası için takipte kalın.

2 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın