sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel Teknoloji

LG TEKNOLOJİSİ GELECEĞİ EVİNİZE GETİRİYOR

Teknolojinin çok hızla ilerlemekte ve hayallerle başlayan meraklar filmlerde öncelikle kurgusal hikayeler olarak anlatılsa da çok yakın gelecekte hayata geçebiliyor. Lg bu alanda fütüristik olarak nitelendirebileceğimiz teknolojileri günlük hayatımıza geçirmeye hazırlanıyor. LG teknolojisi geleceği evinize getirmekte ve doğa dostu yeniliklerle hayal gibi görünün teknolojileri günlük hayata aktarmaktadır.
Teknoloji fuarlarında rastladığımız dışardan ev içerisindeki aletleri kullanabilme özelliği, Lg teknolojisi ile buluşmaktadır. Bunlarda biri olan Robosense teknolojisi ile çalışan Cordzero kablosuz süpürge ile temizlik yaparken itmeye ve çekmeye gerek olmayacaktır. Otomatik sensörleri sayesinde kullanıcıyı 100 cm mesafeden takip etmektedir. Bu özellik Hom- Bot temizlik robotunda daha da ileri götürülmüş ve karanlıkta dahi yer bulabilen ve daha önce temizlediği yeri hatırlayan öğrenme fonksiyonlarına sahip olmaktadır. Gelen teknoloji haberlerinde en çok dikkat çeken özellikler arasında Total No Frost buzdolapları da yer almakta ve daha az enerji harcayan bu cihaz, akıllı cihazınızla bağlantı kurarak dışarıdan da kontrol edilebiliyor.
Yapılacak teknoloji incelemelerinin en merak edileni olarak LG 4K OLED televizyonlar gösterilebilir. Üç cm çapındaki TV, 50 inç büyüklüğünde mükemmel görüntü özellikleri ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Düşüncelerinizi Paylaşın