Genel

Apple İmac 4k Modeli

 

                            Apple,  teknoloji piyasasına güncel  olan modelleri sürmeye devam ediyor. Daha iyi özelikleriyle İmac 4k Piyasada yerini aldı. Hem de çok mu? Çok sağlam aldı. FULL HD 4K özelliği ve yepyeni tasarımıyla beraber direkt olarak dikkatleri üzerine çekti.  21.5  İnçlik ekran büyüklüğü de dikkatleri ilk olarak üzerine çekti.  Bu bakımdan da bir üst performansı sunarak, Apple İMAC konusunda diğer modelleri her zaman geçmekte. Ekran büyüklüğünün yanında,  hızı ve ekran  HD görüntüsüyle beraber gerçekten son zamanların en çok dikkat çeken ve daha çok  rağbet görecek olan modelini üretti.  Ekran renkleri her zamankinden daha parlak ve %20 oranında  renk değişimine sahip.

imac-2013

Neden İMAC

                        Apple Markasının son gözdesi olan bu model, daha seri ve daha yüksek performansı sayesinde diğer modellere oranla çok ama çok daha dikkat çekici bir özelliği barındırmakta.  Artık yeni İmac’la beraber,  çok daha önde olacaksın. Ofisler bu model sayesinde  her zamankinden daha iyi grafik özellikleriyle beraber renklenmiş olacak.  Seri  olarak üretildi. İşletim özelliği ve performans kalitesi bakımından da diğer İMAC modellerine gerçekten fark atıyor.

4K Çekim gücü, her yeri FULL HD görmenize yardımcı olurken, ayrıca seri ve daha güçlü sistem özellikleriyle beraber size daha büyük avantaj sunmakta. Her zamankinden daha özgür ve daha kaliteli İMAC kullanmak artık mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir