sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Teknoloji

Google sıradışı telefon tasarımı

Google’ın bu yeni tasarımı çok tartışılacak. Telefonların kullanımı sırasından elinizden kayıp düşen bir mobil cihaz bazen kalıcı iç hasara yol açaracak yüksek maliyetli sıkıntılara sokabiliyor. Google tarafından yapılan bu telefon tasarımının yeni bir patent için başvurusu, akıllı tefonların elinizden düşmesini engelleyebilecek.
Google’un yeni telefon tasarımı Patently Mobile sitesinde görülen ve ABD Patenet – Ticaret ofisi tarafından onayı beklenirken Google’un yeni patent başvurusunu ayrıntılı özeti bizlere sunuluyor. Google tarafından sunulan yeni patentte kullanıcıların telefonu daha iyi bir kavrama özelliği sunuyor ve bununla birlikte telefona girintili çıkıntılı bir gövde kazandırılıyor. Parmağınız telefonun gövdesini tam kavrayacak şekilde oval çukurlar bulunuyor. Google bu yeni tasarımı sayesinde nemli ve terleyen ellerimizin telefondan kaymasının engellemeyi amaçlıyor. Petent başvurusunun, çirkin görünsede akıllıca bir yenlik olarak yorumlanabilir. Yalnız patentin dezavantajı da var bu dezavantaj telefonu sadece sol eliniz ile kullanabileceğiniz olmasıdır. Tabi ki bu telefonun google tarafından hiç gün ışığına çıkarılmama konusu da var.
Sonuç olarak Google telefonun elden düşmemesi için tasarım yapacağına elden düşünce bir şey olmayan bir ürün için patent için başvurusu yapaibilirdi.

3 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın