Sponsor Yazılar

Bitkisel İçeriğe Sahip Bir Sigara

Günümüzde herkesin sorun olarak gördüğü sigara için yeni bir yöntem var. Bu yöntem elektronik sigaradır, ve bu sigara ile istediğiniz durumda istediğiniz yerde içebileceksiniz. Son dönemlerde en çok konuşulan bu isim içeriğinde bulundurduğu bitkisellik sayesinde çok daha iyidir. İçerisinde nbase bulunduran maddenin içeriğinde  bulunana VG normal hayatta da yiyeceklerde kullandığımız bir maddedir. Gıda ürünlerinde ve ilaç sektörünün yanı sıra pastalarda kıvam arttırıcı olarak kullanılmaktadır. Bu elektronik sigara ise dumanı arttırmak için kullanılmaktadır.

Çakmağa ihtiyaç durmayacağınız bir sigara

Sigara içenlerin sıkça yaşadığı sıkıntılardan biri de çakmak yani ateştir. Her an yanında ateş bulunduramayan kişilerin başkalarından çakmak istediğini görmüşüzdür. Bunun için bile  elektronik sigara tercih edebilirisiniz. Çünkü elektronik sigara için sadece bir tuşa basmak yeterli olacaktır. Elektronik sigarada bulunan nbase, bitkisel gliserin ve propilen glikol birleşimini içererek bitkisel bir ürün olduğunu kanıtlamaktadır.  Ayrıca bitkisel gliserinin ana kaynağı palm bitkisinden edilen yağ olduğunu da bilmek gerekir.

İki çeşit bitkiden üretilir

Elektronik sigara içerisinde bulunan nbase, bitkisel gliserinin bir de zeytinden üretilen yağı vardır. Fakat bu çeşit genellikle beğenilmediği için palm bitkisinden üretilen yağ kullanılır. Bu yağ sigaraya daha yakın tada sahip olduğu için daha çok tercih edilen çeşidi olmaktadır. Bazı kişiler tam bitkisel olması için yüzde yüz VG bitkisinden üretilmesini ister. Bu şekilde olduğu zaman hem daha yumuşak içime sahip olacaktır hem de istediğimiz gibi bolca buhar çıkması sağlanacaktır. Bu şekilde olduğu zaman insanların sigara içmekten daha çok zevk alacağını göreceğiz.

Tiryakiliğe göre seçim yapmalı

Elektronik sigara almak isteyenlerin dikkat ettiği bir nokta tiryakiliğin ne seviyede olduğu yani yumuşak içimli mi sever yoksa nargile çeşidi mi, aroma mı önemli yoksa dumanın daha fazla olması mı ?bunların hepsine dikkat ederek elektronik sigara seçimini yapmak gerekmektedir. Çünkü insanların istedikleri hazzı yaşamak için tercihlerini isteklerine göre şekillendirmeleri gerekmektedir. Bu yüzden de genellikle insanların bu şekilde bir sigaranın nasıl kullanıma sahip olduğunu bilmesi gerekmektedir.

bakırköy medyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim