Sosyal Medya

Giresun Mavigöl Turu

Giresun Mavigöl turları, özellikle sosyal medyada yapılan paylaşımlarla daha fazla sayıda kişinin ilgisini çekmeye başlamıştır. Muhteşem doğal güzelliği ve kendine hayran bıraktıran atmosferi ile Giresun Mavigöl turu son zamanlarda oldukça popülerdir. Karadeniz’in mutlaka görülmesi gereken noktalarından biri olan Giresun Mavigöl, dünya çapında ünlü bir güzelliğe sahiptir. Karadeniz turu yapmak isteyenlerin listesindeki ilk seçenek olan Giresun Mavigöl turu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylı bilgileri bu rehberimizde bulabilirsiniz.

Giresun Mavigöl Turu Fiyata Dahil Hizmetler

Giresun Mavigöl turu ücrete dahil hizmetler sayesinde Karadeniz turunuzu daha keyifli ve konforlu hale getirebilirsiniz. Rize ya da Trabzon il merkezlerinden kalkan otobüsler ile rahatlıkla gidilebilen Giresun Mavigöl, doğal güzelliklerin doyasıya yaşandığı bir konumdadır. Bu tur programı kapsamında görülecek yerler ve program saatleri detaylı olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda Giresun Mavigöl turunda fiyata dahil olan hizmetler hijyenik ve konforlu otobüsler ile ulaşım, kapsamlı rehberlik hizmeti ve araç içi ikramlardır.

Giresun Mavigöl Turu Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Giresun Mavigöl turu ücrete dahil olmayan hizmetler, kişisel masraf ve harcamaları kapsar. Karadeniz’in en gözde yerlerinden biri olan Giresun Mavigöl, mutlaka görülmesi gereken doğal güzelliklere sahiptir. Konforlu ve keyifli bir şekilde yolculuk yaparken Giresun Mavigöl turu kapsamında fiyata dahil olmayan hizmetler şunlardır:

 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Özel harcamalar
 • Hediyelik eşya masrafları
 • İkram dışındaki içecek ücretleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Teleferik ve diğer aktiviteler

Bu tür harcamalar, Giresun Mavigöl turu katılımcılarının kendi ceplerinden karşılamaları gereken masrafları oluşturur. Aynı zamanda Giresun Mavigöl turu kapsamında görülecek diğer gezi noktalarında da molalar verilerek ziyaretçilere manzaranın tadını çıkarma imkanı verilir. Giresun Mavigöl ve çevresinde hatıra fotoğrafları çektirebileceğiniz pek çok yer mevcuttur.

Giresun Mavigöl Tur Programı

Rize Günübirlik Turlar web sitemizde kapsamlı bir şekilde yer alır. Genellikle sabahın erken saatlerinde başlayan Giresun Mavigöl turu için Rize ve Trabzon il merkezlerinden otobüs kaldırılır. Doğa yürüyüşü sevenlerin mutlaka katılması gereken Giresun Mavigöl turu ile daha önce görmediğiniz bir atmosferde yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz. Her sene Türkiye’nin farklı yerlerinden gelen binlerce ziyaretçiye kapılarını açan Giresun Mavigöl, doğal güzellikleri ile göz kamaştırıyor. Giresun Mavigöl’ün suları turkuaz rengiyle görenleri kendine hayran bıraktırmaya ve uzun süre hafızalardan çıkmamaya devam ediyor. Giresun Mavigöl turu kapsamında bölgedeki diğer ünlü yerler ve doğal güzellikleri görme şansı elde edebilirsiniz.

Giresun Mavigöl Gezi Noktaları

Giresun Mavigöl gezilecek yerler, web sitemizde yer alan kapsamlı tur programı ile belirlenmiştir. Giresun Mavigöl turu ile bölgedeki çeşitli doğal ve tarihi güzellikleri de peş peşe görme şansına kavuşabilirsiniz. Günümüzde 7’den 70’e herkesin katılabildiği Giresun Mavigöl turu ile gezilecek noktalar şunlardır:

 • Mavi Göl
 • Kuzalan Şelalesi
 • Giresun
 • Giresun Kalesi
 • İsteğe bağlı tekne turu
 • Ordu
 • Ordu Boztepe

Giresun Mavigöl tur programı kapsamında gezi noktalarında bazı değişiklikler olabilir. Ayrıca Giresun Mavigöl turunun programında yapılacak değişiklikler kurumsal web sitemiz üzerinden paylaşılarak tur katılımcıları önceden bilgilendirilir.

Giresun Mavigöl Tur Fiyatları

Giresun Mavigöl tur ücretleri konusunda sabit bir fiyat söz konusu değildir. Çünkü Giresun Mavigöl turu, sezonun durumuna ve turun kapsamına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin günübirlik yapılan Giresun Mavigöl turları, konaklamalı tur çeşitlerine göre çok daha ekonomik ve uygun fiyatlıdır. Giresun Mavigöl turu için kampanyalı fiyat seçenekleri ve güncel fiyatları öğrenmek için kurumsal web sitemizi kullanmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir