sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel

Samsung silikon vadisine taşınıyor

Samsung firması teknoloji kalbi olarak isimlendirilen Silikon Vadisine HQ yani ofis merkezi kuracağını açıkladı. 700 çalışanını barındırabilecek dev yapı teknoloji devi olan rakip firmasının yani Apple’ın genel merkezine sadece birkaç kilometre uzaklıkta.
Samsung’un yeni binası aralarında Google ve Facebook’un da bulunduğu yerel ağa dahil olmak istemesi de yorumlanıyor. Bu fiziksel yakınlıktan farklı ortaklıklar çıkabilir mi gelecekte göreceğiz.
Silikon vadisi San Jose’de teknoloji devlerine ev sahip liğin de bulunmaya devam ediyor. Samsung , Silikon vadisin değeri tam 300 milyon dolar olan merkez ofis açacağını duyurdu. Samsung’un bu merkez ofisi tam 10 katlı olacak. Samsung’un bu dev yapının tasarımı dünyaca ünlü NBBJ mimarlık planlama ve tasarım firması tarafından yapıldı. Samsung yeni merkez bilnası ile en büyük rakibi olan Apple’a komşu oluyor. Yüzde 85’i tamamlanan bu dev yapının inşaatının yıl sonunda tamamlanması bekleniyor. Gökyüzünde özel temiz odaların ve spor salonlarının bulunduğu Samsung merkez ofisinin görkemli ve çok şık göründüğü belirtmekte fayda var.

3 Comments

Düşüncelerinizi Paylaşın