Genel

GTA Online’da Hileci Tehlikesi!

GTA Online’da Hileci Tehlikesi!

Rockstar Games’in yapımcılığını yaptığı Grand Theft Auto Online,  yakın zamanda yapacağı yeni bir güncellemeyle birlikte geçici karakterleri devreye sokmaya hazırlanıyor. Bu işlem de önceden hile yüzünden hesapları kapatılmış kullanıcıların tekrar oyuna girmesine sebep olabilir.

LondonTown2004 adında bir forum kullanıcısı yaptığı yorumunda silinebilir karakterler yaratıp, yetenek hilesi veya para hilesi yapıp diğer normal oyuncuları dilediğiniz gibi trolleyebilirsiniz yazmıştır. Ayrıca bunları yaparken bu insanların kayıt dışı kalacağını da açıklamıştır.

Banlanmaktan kurtulma, cheater Pool statüsü veya Bad Sport statüsü gibi seçenekler suistimal girişimlerinin ve hilecilerin önünü açıyor.

Grand Theft Auto Online için Rockstar Games’in ürettiği içerik modları ile tanınan se7ensis de bu sorunu düzeltmek için bir güncelleme çıkarması bekleniyor. Güncelleme durumunda, tek bir mod ile her şeyi geri alıp hile yapmaya devam edebileceğini söyledi ve şöyle ekledi: ‘Grand Theft Auto Online, Rockstar Games’in ne dediğini takmayan ve istediği gibi hile yapan hilecilerle dolu bir oyun alanına dönüşecek.’ Bu açıklamadan sonra GTA Online’nın neler yapacağını merakla bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir