sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Genel

4G’de ABD sınıfta mı kaldı

4G’de ABD sınıfta mı kaldı

ABD 4G’de sınıfta kaldı diyebiliriz aslında. Amerika Birleşik Devletleri’nin askeri harcamalar dışında, teknoloji ve bilim alanında diğer çalışkan ulusların gerisinde kaldığını söyleyebiliriz. Ortaya atılan bu iç karartıcı grafik iddiaları neredeyse ABD’nin 4G’de sınıfta kaldığını doğrular nitelikte!

Open Signal tarafından açılanan yeni raporlara göre Amerika Birleşik Devletleri’nin LTE hızının düşük olduğunu ve dünya çapında 58. sırada olduğunu belirtti.  Yeni Zelanda listenin ilk sırasında yer alırken hızı 36Mbps yüksek bir rakam olarak belirtiliyor. Singapur ise liste sıralamasında ikinci sırada yer alırken hızı 33 Mbps olarak belirtiliyor. ABD’nin süper güç olarak tanımlanan ortalama hızı ise listede 10 Mbps olarak görülüyor.

Yayınlanan veriler ve sıralama dünyanın geri kalan uluslarına kıyasla Amerika Birleşik Devletleri’nin şaşırtıcı bir kötü derece ile 4G performansına sahip olduğu görünüyor. Yayınlanan verilere göre en iyi performansa sahip ağlar Asya kıtasında bulunurken, Avrupa’da yer alan özellikle Danimarka ve Hollanda’nın etkileyici performans gösterdiği belirtiliyor. Ülkemizde de 4.5G için çalışmalar hızla devam ederken ilerleyen dönemlerde sıralamanın üst sıralarına çıkabiliriz gibi görünüyor.

Düşüncelerinizi Paylaşın